Ексклюзиви
Середа, 04 червня 2008 14:56

Молочна криза в Європі: страйк у Німеччині і молочні ванни у Голландії (ФОТО)
5

Хлопчик купається в молочному водоймищі в голландському місті Wijdeworme
Німецькі фермери перекрили тракторами шляхи до молочних заводів
Баварські діти беруть участь в страйку

У Німеччині вже понад тиждень триває страйк виробників молока, повідомляє "Німецька хвиля". Німецькі фермери минулого тижня припинили забезпечувати своєю продукцією молочні фабрики і перекрили тракторами шляхи до деяких з них.

Страйкуючі вимагають підвищення закупівельних цін на свою продукцію до 40 центів за літр. За даними преси, страйк вже призвів до збитків у розмірі 50 мільйонів євро. Тим часом, в суботу до німецьких аграріїв приєдналися їх голландські колеги, які також ввели блокаду низки молоко-заводів.

У ході акції протесту голландські фермери використовували молоко для купання дітей, замість постачань продукту на молочні фабрики. Газета "Вісті" повідомляє, що чеські молочні фермери також виразили солідарність зі своїми колегами в Германії і зливають цінний продукт у водостічні канави на знак протесту.

Тоді як німецькі політики шукають шляхи врегулювання "молочного" конфлікту, поліція намагається вирішити проблему розгоном демонстрації.

За матеріалами Etoday
Зараз ви читаєте новину «Молочна криза в Європі: страйк у Німеччині і молочні ванни у Голландії (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода