
Запити війська можуть змінюватися. Це залежить від ситуації на фронті та того, яку саме зброю надсилають партнери.
Із 4,6 млн українців, які оновили свої дані, у військо насамперед мобілізують тих, чиї спеціальності найпотрібніші зараз у Силах оборони, розповів речник Міноборони Дмитро Лазуткін у інтерв'ю NV.
"Можна говорити, що доволі-таки різний спектр спеціальностей набирають. Як суспільство у нас різне, так кожен шукає себе відповідно до своїх навичок, бажань, страхів, готовності", - пояснив він.
За словами Лазуткіна, зараз у війську потрібні оператори БпЛА, представники ІТ-сфери, кухарі, діловоди, водії, механіки, стрільці та розвідники.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ТЦК пояснили, які категорії чоловіків мобілізують до ЗСУ після 16 липня
"Наприклад, чимало українців за час війни пройшли курси тактичної медицини, якісь базові курси, опанували якісь навички, принаймні елементарні - вони більш впевнено почуваються. А хтось навпаки", - додав речник Міноборони.
В Україні діють воєнний стан і загальна мобілізація військовозобов'язаних.
У квітні Верховна Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію. Президент Володимир Зеленський підписав закон.
До 16 липня усі військовозобов'язані, призовники і резервісти віком від 18 до 60 років мали оновити свої дані через застосунок Резерв+, у ЦНАПі чи в ТЦК.
За два місяці військово-облікові дані оновили 4 690 496 військовозобов'язаних громадян, повідомило Міністерство оборони.
Коментарі