Четвер, 03 липня 2008 20:14

Медведєв оголосив про незмінність принципів російської зовнішньої політики

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв визначив російську зовнішню політику як праґматичну, спрямовану на захист російських інтересів, "як вона й була за мого попередника, президента Путіна"

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв у інтерв"ю японським журналістам заявив про спадкоємність російської зовнішньої політики. Він визначив її як праґматичну, спрямовану на захист російських інтересів, "як вона й була за мого попередника, президента Путіна".

За його словами, "зовнішня політика вибудовується на роки вперед і не повинна залежати від смаків і переваг однієї людини, нехай навіть цією людиною є президент. Тому, якщо говорити про передбачуваність і послідовність нашої політики, то тут нічого не зміниться".

Що стосується безпосередньої України, то незмінність принципів російської зовнішньої політики спостерігається, наприклад, у різко негативному ставленні до розширення НАТО на схід і долучення Києва до Плану дій щодо членства у Північно-Атлантичному альянсі. Тут позиція Кремля залишається тією ж, що й за президента Путіна, повідомляє Интерфакс-Украина.

Зараз ви читаєте новину «Медведєв оголосив про незмінність принципів російської зовнішньої політики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода