Середа, 27 серпня 2008 08:23

Медведєв назвав причину визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії

Медведєв назвав причину визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії
Рішення про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії було ухвалене після тривалих роздумів і з повним усвідомленням наслідків, враховуючи історію обох регіонів, бажання народів республік отримати незалежність і трагічні події минулих тижнів.

Про це в газеті TheFinancialTimes написав президент Росії Дмитро Медведєв. За словами Медведєва, абхази і осетини більше не могли жити "під дахом" Грузії, яка всіляко наступала на їх незалежність і права.

При цьому Захід ігнорував всю складність ситуації і підживлював надії цих народів до незалежності. Крім того, Захід ігнорував попередження Росії про те, що визнання незалежності Косово може створити небезпечний прецедент для Абхазії і Південної Осетії. Медведєв також відзначив, що останні дії Грузії також підштовхнули його до ухвалення рішення про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії.

За словами Медведєва, це рішення було ухвалене з метою врятувати життя людей, повідомляє "Газета.Ru".

Зараз ви читаєте новину «Медведєв назвав причину визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода