Четвер, 30 травня 2019 12:25

"Марійка перебуває у важкому стані" — новонародженій дівчинці на термінове обстеження потрібно 15 тисяч євро

Автор: Фото надане Галиною Шевцовою
  В Україні поставити діагноз Марійці зможуть лише за місяць. Стільки часу в дитини немає.
В Україні поставити діагноз Марійці зможуть лише за місяць. Стільки часу в дитини немає.

5-місячній Марії Чернявській з Морнастирища на Черкащині потрібне термінове обстеження за кордоном. У дівчинки – жовтяниця. В Україні немає можливості швидко встановити діагноз. Допомогти можуть у Бельгії. На обстеження терміново потрібно 15 тис. євро.

"Марійка в Лєни й Саші народилася нормальною. Але через два дні стала жовтою. Лікарі заспокоїли, що так може бути й невдовзі мине. Призначили дома лікування. Але воно не дало позитивного результату. У три місяці в Марійки виявили високий білірубін і госпіталізували в обласну дитячу лікарню. Там поставили діагноз атрезія жовчних шляхів. Їх або немає, або вони не прохідні. І жовч отруює печінку.

Батьки Марійку повезли в клініку у Львів. Там діагноз заперечили. Білірубін став ще вищий і відкрилася внутрішня кровотеча. Стан Марійки стабілізували. Сказали, що точний діагноз можуть встановити протягом місяця. Але в дитини немає стільки часу. Марійка перебуває у важкому стані.

Батьки звернулися за кордон. У клініці Бельгії сказали, що діагноз поставлять протягом тижня. Лєна й Саша з Марійкою в неділю вилітають, у понеділок вранці мають бути в клініці Сен Люк. 8 років тому вони втратили старшого сина Артема. Йому було 2 роки. Помер від онкології. Дуже просимо людей допомогти врятувати їхню донечку. Сума обстеження Марійки становить 15 тисяч євро. Дома на Марійку чекає її 6-річний братик Міша", – розповідає Gazeta.ua тітка по материній лінії Галина Шевцова.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4996 4743 3869 (мати Чернявська Олена Михайлівна).

Контакти Галини Шевцової: (097) 834 49 57.

Зараз ви читаєте новину «"Марійка перебуває у важкому стані" — новонародженій дівчинці на термінове обстеження потрібно 15 тисяч євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1199
Голосування Чи допомагаєте ви українській армії з часу як розпочалася АТО?
  • Так, перераховую гроші на номер 565
  • Даю речі і продукти, коли збирають допомогу військовим у моєму місті
  • Перераховую гроші на конкретні речі (каски, бронежилети, тепловізори) у підрозділи, які діють на Сході
  • Не допомагаю, бо це має робити держава
Переглянути