Український інвестор і власник кіберкоманди NAVI Максим Кріппа вважає інформаційними атаками статтю "Економічної правди" та відео журналіста Богдана Буткевича на YouTube каналі "Цензор.НЕТ" під назвою "Золоті парашути", де його порівнюють із олігархом-утікачем Сергієм Курченком.
Цензор.НЕТ опублікував коментар від пресофісу Максима Кріппи та самого інвестора.
"Автори цих публікацій називають двома найімовірнішими джерелами походження моїх коштів - діяльність онлайн-казино та скуповування номінальних активів для впливових осіб. Це щонайменше суб'єктивно та маніпулятивно. При цьому не названо жодного джерела звідки брали інформацію, окрім розповіді "одного із колишніх міністрів", "співрозмовників в політичних колах" та анонімного "великого українського інвестбанкіра", - говорить Максим Кріппа.
Інвестор також спростовує інформацію щодо намірів придбання інформаційних видань Mind та Liga.net.
Ніхто не побажав дізнатися правду від самих власників і співробітників згаданих медіа
За словами Максима Кріппи, доказом постійних інформаційних атак на нього також є згадки про судові позови без повідомлень про ухвали судів.
"Звернення за коментарем менш, ніж за 12 годин до виходу матеріалу, я вважаю небажанням об'єктивно показати думку протилежної сторони. Подібні інформаційні атаки мені нагадують російські ІПСО, якими ворог намагається розхитати ситуацію в країні. Тож закликаю завжди перевіряти інформацію з відкритих джерел. Зокрема і про мене. Наприклад, я сплатив за готель "Україна" 3,1 млрд гривень, що в 2,4 рази перевищує початкову ціну, маючи при цьому змогу інвестувати в менш ризикові закордонні об'єкти. До того ж я маю 25-річну історію ведення бізнесу, серед яких майже 10 років успішно реалізую проєкти на міжнародних ринках, і на 20 років старший ніж був Сергій Курченко у той період своєї діяльності, з яким мене порівнюють", - розповів інвестор.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Легендарні об'єкти не можуть купуватися за безцінь". Максим Кріппа прокоментував купівлю столичного готелю "Україна"
Благодійний фонд MK Foundation за майже три роки війни придбав для української армії 1900 автівок, включно з броньованими та медичними.
Загалом я витратив 889 млн грн, не вдаючись до закликів донатити. Саме за це мене неодноразово критикували в пресі, бажаючи дискредитувати. І саме тому мене постійно захищають самі військові
Інвестор Максим Кріппа довів, що є розбірливою людиною, яка не буде заробляти гроші, постачаючи продукцію країні-агресору.
"За моєю ініціативою у 2022 році було заборонено продавати гру S.T.A.L.K.E.R росіянам та ухвалено відмову від російськомовної локалізації всередині гри. Через це я став об'єктом хакерської атаки, у поєднанні з підпалом у серверній офісу нашої компанії в Празі. Розлютила росіян і остаточна відмова студії Maincast від російськомовних трансляцій", - додав Максим Кріппа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ отримали нову техніку: MK Foundation передав 50 фургонів для допомоги фронту
Чергову медійну атаку на себе бізнесмен пояснює бажанням опонентів скомпрометувати його.
30 жовтня 2024 року 3 млрд грн були до Фонду держмайна в результаті продажу першого об'єкту в рамках великої приватизації. Новим власником готелю "Україна" стало ТОВ "Ола Файн" українського інвестора Максима Кріппи.
Коментарі