Пʼятниця, 15 серпня 2008 09:22

Майже 40% росіян хочуть бачити Південну Осетію частиною Росії

80 відсотків росіян не бажають, щоб Південна Осетія входила до складу Грузії. Про це, як повідомляє агентство "Інтерфакс", свідчить опитування, проведене ВЦДГД 10-13 серпня.

41 відсоток опитаних виступає за надання Південній Осетії незалежності (в основному цей варіант вибирають люди 25-44 років і жителі Північно-західного федерального округу). 39 відсотків хотіли б зробити невизнану республіку частиною Росії (ця відповідь найчастіше зустрічається серед росіян 18-24 років і жителів Приволжського федерального округу).

За те, щоб Південна Осетія стала автономією у складі Грузії, виступили лише 4 відсотки росіян. 16 відсотків запропонували якісь інші варіанти або заявили, що їм важко відповісти на це питання.

Що стосується заходів, яких російський уряд повинен зробити після конфлікту 8-13 серпня, то 33 відсотки опитаних виступають за дипломатичну підтримку Південної Осетії без застосування армії, а 27 відсотків - за активне використання збройних сил проти Грузії. Ще 30 відсотків вважають, що Росія повинна допомагати Південній Осетії переговорами, але при цьому не перешкоджати добровольцям брати участь у війні з Грузією.


Зараз ви читаєте новину «Майже 40% росіян хочуть бачити Південну Осетію частиною Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода