Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що криза в білорусько-російських відносинах минула.
- Я сподіваюся, що той кризовий період у відносинах минув. Він був коротким, інтенсивним і дуже небезпечним, - заявив Лукашенко на виборчій дільниці на виборах в місцеві органи влади.
- На сьогоднішній день я проблем не бачу з тих питань, по яких ми домовилися: з постачання до Європи газу, нафти, - сказав Лукашенко, повідомляє РИА "Новости".
×




















Коментарі