Четвер, 28 серпня 2008 16:33

Кушнер: Франція не збирається переривати діалог з Росією

Франція виступає за врегулювання ситуації на Кавказі шляхом переговорів. Про цю позицію країни-голови Європейського союзу заявив сьогодні глава французької дипломатії Бернар Кушнер напередодні позачергового саміту ЄС, що відбудеться 1 вересня. Париж, підкреслив він, не має наміру переривати діалог з Росією.

За його словами, в Європейському союзі зараз ведуться контакти з тим, щоб напередодні саміту в Брюсселі погоджувати його підсумкову заяву по ситуації на Кавказі. "Ми прагнемо виробити сильний текст, щоб продемонструвати наше небажання миритися з ситуацією", - сказав міністр.

Роз"яснюючи лінію Парижа, він зазначив "той факт, що, якщо деякі розглядають можливість санкцій, то підхід Франції, як голови ЄС, полягає в тому, щоб досягти загальної позиції Євросоюзу".

"Ми зовсім не хочемо переривати діалог з Росією, - підкреслив міністр. - Франція не пропонує введення санкцій". На його переконання, "врегулювання ситуації буде забезпечено шляхом переговорів", повідомляє ИТАР-ТАСС.

Зараз ви читаєте новину «Кушнер: Франція не збирається переривати діалог з Росією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода