
25 жовтня в Україні очікуються тотальні опади. Водночас у низці регіонів пануватиме сильний вітер.
Уночі дощі пройшли по всій країні за винятком лівобережжя, повідомили в Укргідрометцентрі.
"Сьогодні буде хмарно. Вдень опади охоплять більшу частину території. Пориви вітру досягатимуть 15-20 метрів на секунду, особливо на заході країни вдень", - сказано в повідомленні.
Температура повітря становитиме вдень +10...15°C по всій території. На півдні очікується тепліша погода з температурою +16...21°C. На півдні Одещини потеплішає до +25°С.
В Карпатах очікується значна кількість опадів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усюди дощі: яка погода буде завтра
На Київщині 25 жовтня буде хмарно. Невеликий нічний дощ вдень перейде у значний. Місцями пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с.
Температура повітря в Київській області становитиме +10...15°С. У Києві буде вдень +11...13°С.
Зима буде холодною і сніжною. Особливо у другій половині січня - на початку лютого, коли температура місцями опускатиметься нижче -25°С, за винятком південних областей.
Коментарі
Мій батя знав цього попа. Ще до "попівства" він відсидів за крадійство в особо великих розмірах, з конфіскацією майна.Час такий, країною правлять вори і бандіти і в церкві також. Я думаю "свої" ж внього і крадуть, знають в кого красти.
ти дебыл если такое г...о пишеш на священника,не тебе судить его
Я бачу твій батя багато чого знає.. ну розкажи хоч подробиці, що ж там за крадійство таке було у ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ, дуже цікаво послухати.
Люди ж бачать як він гроші гребе лопатою. Під час проводів на кладбищі в Родніковці він замість скриньки гроші кладе собі в карман, не боючись ні бога ні людського осуду.
а ти не боишся осуждать священника,каждый отвечает за себя,а Бог накажет за осуждение !!!!!
Прямо лопатою гребе.. ну це жах взагалі. тільки чомусь церква ще не завалилася, а якось навпаки, незважаючи на те що її ремонт патріархат не фінансує. Такі зрячі люди пішли, лиши б всіляку підлість іншим бажати в інтернеті. Великі люди обговорюють ідеї, звичайні - події, а маленькі - інших людей. Знайдіть тут себе, Валя(Родниківка). І побійтесь осуду самі для початку.
Церква держиться завдяки людям, які жертвують на ремонт храму, а не завдяки попу, який жирує за рахунок цих людей. Бідна бабця може віддати останнє, а хтось на цьому наживається. Ви мабуть теж щось від того маєте, раз захищаєте мошенників.
Він обманює. В нього є що брати. Грошей він накрав багато!
Прямо багато? Мішки з грошима допомагав нести чи що?
Це точно!!!