У дорогий ресторан, де виступали Алла Пугачова і Максим Галкін, намагалися увірватися міліціонери, пише "Твой День".
Правоохоронці нагрянули на приватну вечірку бізнесмена, для якого співала головна зірка російської естради.У самий розпал концерту, коли до співачки приєднався Максим, до ресторану під"їхала машина, з якої вискочили три озброєні міліціонери і стрімко попрямували до входу.
– Покличте менеджера ресторану! – зажадали правоохоронці, звернувшись до численних охоронців, що оточили заклад відразу після приїзду примадонни.Втім, розмова представників міліції і співробітника закладу
була короткою: міліціонери з"ясували, що гучний звук, що лунає з ресторану у
нічний час, – не примха власників закладу, а живий виступ самої Пугачової!
Тому, обмежившись ввічливим попередженням, збентежені оперативники пішли геть.
Як тільки автомобіль примадонни виїхав з парковки, до ресторану на великій швидкості під"їхав "мерседес" Кіркорова. Здавалося, Філіп спеціально поспішав у ресторан, щоб побачити колишню дружину. З багажника його шикарної машини помічники дістали кілька великих букетів. Але Пугачова і Галкін, мабуть, спеціально постаралися "розминутися" із співаком. Вийшовши з машини, Філіп на хвилину зупинився, намагаючись знайти поглядом машину Алли, але, дізнавшись, що Пугачова вже виїхала, сумно увійшов до ресторану.
×
Коментарі