Комісія Київської міськради з питань охорони здоров'я й соціальної політики рекомендує Київраді не припиняти гаряче водопостачання в літній період.
Про це інформує прес-служба Київради.
"На засідання постійній комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики, яке відбулось сьогодні, на доручення міського голови Віталія Кличка було підтримано, з правкою включити заклади соціального захисту, проект рішення щодо заборони припинення надання послуг з централізованого постачання гарячої води (дошкільним та навчальним закладам, закладам охорони здоров'я, соціально-медичним установам комунальної форми власності та мешканцям житлових будинків)", - йдеться у повідомленні.
Як зазначив депутат Олекснадр Клюс, деякі мешканці столиці в 2014 році залишились без гарячого водопостачання на 4-5 місяці заради економії. Проте, за весь цей час було заощаджено палива лише на 3 дні опалювального сезону.
Окрім того, такі методи "економії" призвели ще й до того, що труби, через вимкнення, потребували перекладення. А це, тим самим, завдало збитків на декілька мільйонів гривень з міського бюджету.
"Виходячи з цього, прийняття рішення є реально потрібним для усіх мешканців міста і потребує негайної реалізації", - зазначили присутні.
Усі члени комісії підтримали даний проект рішення та одноголосно його підтримали. Документ буде винесено на голосування на одне з найближчих засідань Київради.




















Коментарі
2