Як повідомили у прес-службі компанії, такі заходи дадуть змогу утримати мінімальний рівень опалення для мешканців столиці та зберегти від руйнування обладнання ТЕЦ.
В "Київенерго" наголошують, що при існуючому низькому рівні тиску газу, мазуту вистачить у ТЕЦ-5 на 4 доби, у ТЕЦ-6 на 10 діб. При подальшому зниженні тиску газу ці терміни можуть бути скорочені.
У компанії повідомляють, що 6 січня о 00.44 газопостачальні підприємства скоротили постачання природного газу на ТЕЦ "Київенерго", посилаючись на відсутність виділених обсягів на січень. 7 січня о 08.44 ще раз було скорочено обсяги природного газу.
Температуру теплоносія на рівні 64° С на ТЕЦ-5 та 68° С на ТЕЦ-6 вдається підтримувати за рахунок використання мазуту, запаси якого призначені для надзвичайних ситуацій.
Раніше Олег Дубина заявляв, що через газовий конфлікт з Росією деяким українським підприємствам можуть бути обмежені його поставки. Проте, він запевнив, що "на населення, що стосується тепла в будинках, це не вплине жодним чином".
Як повідомляв ТСН.
ua, 11 грудня АК "Київенерго" була вимушена припинити гаряче водопостачання адміністративних будівель, житлових будинків зони теплопостачання ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 через зниження поставок газу ДК "Газ України", перед якою компанія мала багатомільйонний борг за газ.У компанії зазначили, що до таких кроків призвела відсутність грошових надходжень від КМДА на компенсацію різниці між економічно обґрунтованими витратами на виробництво й тарифом на теплову енергію.
Вранці 14 грудня "Київенерго" відновило гаряче водопостачання, оскільки ДК "Газ України" підвищила тиск газу на київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.
За матеріалами: УНІАН
Коментарі