четвер, 19 березня 2015 12:42

Киянам влітку не вимикатимуть гарячу воду

Киянам влітку не вимикатимуть гарячу воду
Фото: mignews.com

Київська міська рада на засіданні 19 березня заборонив відключення централізованого водопостачання у літній період.

За відповідне рішення проголосувало 95 депутатів, передає "РБК-Україна".

"Виноситься рішення про заборону надання послуги централізованої постачання гарячої води в дошкільних та навчальних закладах, установах охорони здоров'я, установ соціального захисту комунальної форми власності та жителям міста", - заявив голова депутатської комісії з питань ЖКГ та енергоресурсів Олександр Клюс.

За його словами, для забезпечення гарячого водопостачання у весняно-літній період Києву необхідно 350 млн кубометрів газу.

Також окремою правкою депутати прийняли ліміт на проведення профілактики, який становить три тижні.

"Потрібно, щоб під виглядом профілактики не було можливості відключати гарячу воду на кілька місяців", - додав Клюс.

Як повідомляла Gazeta.ua, з квітня гаряча вода подорожчає на 55%.

Зараз ви читаєте новину «Киянам влітку не вимикатимуть гарячу воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути