26 червня День Ангела святкує Антоніна та Анна. Не забудьте привітати іменинників зі святом.
Іменини прирівнюють до другого дня народження. В цей день люди мають дякувати своєму ангелу-охоронцю, розповів Gazeta.ua Лаврентій Ян Жезіцький.
"Іменинники дякують за життя, за Божу благодать, за сім'ю та родину. Найкраще це прийти та помолитися в храмі Божому".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церковне свято 26 червня: кого сьогодні згадуємо
Ім'я Анна - це перше ім'я, яке з'явилося в біблійному писанні. Своїми коренями воно сягає в давньоєврейські цивілізації. Саме тому значення імені Анна в перекладі з івриту звучить як "помилувана Богом". У чоловічому варіанті воно звучить як Ханан.
За життя Анну веде Господь, тому що вона неймовірно везуча. У неї виходить все, що вона захоче, а мрії якимось неймовірним чином виконуються. Вона вміє бачити щастя в дрібницях, і кожен день для неї - радість.
Ім'я Антоніна має давньоруські корені, тому вважається православним. Але сьогодні ім'я досить популярне у греків і католиків. Імовірно походження імені Антоніна пов'язано з давньоримської династією Антоніїв. Це прізвище, яка є в імені Антоніна, утворене від слова "антао". В перекладі з стародавнього грецької мови це означає: "протистоїть", "сміливо вплутується в битву", "гідна нагорода", "відважна суперниця".
Вчені припускають, що ім'я Антоніна - це похідна форма від чоловічого Антонін. Але згадане ім'я має ще більш старі коріння, що зв'язують його з Антоном або Антонієм. Дослідники походження імені Антоніна допускають той факт, що це патронім або, іншими словами, форма по-батькові. Що могло означати, що Антоніна - донька людини на ім'я Антоній.
Привітання з Днем Ангела
Наче зіронька у небі,
Ви прекрасна повсякчас.
Антоніна, наша люба,
Завжди радуєте нас.
Хочем побажать сьогодні
В цей святковий для Вас час,
Море радості й кохання,
Поцілунок – ось для Вас!
***
Ангел твій зиму приносить,
І для тебе в небі просить:
Долю добру, незрадливу,
Ще й достатку цілу ниву,
У сім'ї любов та шану
Із днем ангела Анно!
26 червня можна вирушати на збори суниці - раніше у такий час вона вже дозрівала. У народі свято називали Гречишниця, оскільки прийнято сіяти гречку. Ця культура вважалася дуже вередливою, а тому намагалися дотримуватися термінів посіву. Сіяти треба в курну, суху або піщану землю при ясній і сонячній погоді.
Коментарі