пʼятниця, 08 лютого 2008 13:38

Ізраїльським школярам замінять дошки на комп"ютери

Міністерство освіти Ізраїлю у співробітництві з усесвітньою організацією "Орт", почало пілотний проект по впровадженню в школах "технологічно розумних" програм. Експеримент почнеться у 60 класах шести ізраїльських шкіл, де комп"ютер замінить традиційні дошки.

А перший високотехнологічний клас був відкритий у минулий четвер в експериментальній сільськогосподарській школі Кадурі в Галілеї. Міністр освіти Юлі Тамір планує ввести це нововведення у всіх ізраїльських школах протягом найближчих п"яти років. "Розумні класи" створять нове учбове середовище, і істотно поліпшать і полегшать процес викладання", - сказала вона.

Кожен учень матиме ноутбук і зможе вільніше спілкуватися з вчителем за допомогою комп"ютера. Дошка і крейда (або фломастер) безнадійно застаріли, вважають в ізраїльському міносвіти, повідомляє "Подробности".

Зараз ви читаєте новину «Ізраїльським школярам замінять дошки на комп"ютери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути