Ексклюзиви
Пʼятниця, 28 грудня 2007 13:05

Ісуса Христа назвали ідеальним керівником

Ісуса Христа  назвали ідеальним керівником Новий президент Південної Кореї Лі Мен Бак, колишній виконавчий директор великого концерну, назвав Ісуса Христа  "кращим прикладом керівника".

66-річний президент зробив цю заяву пізно увечері у четвер під час молитви у церкві Соманг, розташованій у Сеулі, де він виступає як пресвітеріанський старійшина, повідомляє його помічник.

"Я говорив, що на посту президента стану лідером типу генерального директора підприємства, але насправді, кращою моделлю лідера такого типу був Ісус Христос", - заявив Лі Мен Бак.

"Дві тисячі років тому Ісус показав себе дійсним керівником, омивши ноги своїм учням. Беручи за основу його приклад, я обіцяю робити все від мене залежне на службі своєму народу".

Лі  хотів цією заявою наголосити на  своєму прагненні стати президентом, віддано служити своєму народу, пояснив слова глави держави його помічник.

За даними Національного статистичного бюро, у Південній Кореї проживають близько 13,7 мільйона християн, повідомляє newsland.ru.

Зараз ви читаєте новину «Ісуса Христа назвали ідеальним керівником». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода