Ексклюзиви
четвер, 15 липня 2010 09:05

Грузія та ЄС починають переговори про зближення

Грузія та ЄС починають переговори про зближення

У Батумі в четвер відкривається перша пленарна сесія переговорів Грузія-ЄС за угодою про асоційоване членство. У МЗС Грузії зазначили, що майбутня угода між Грузією і ЄС про асоційоване членство замінить існуючу угоду між Грузією і ЄС "Про співпрацю і партнерство" і передбачає значне поглиблення відносин в пріоритетних напрямках співпраці, таких як політика, економіка, освіта, зв'язки між народами, безпека, культура, спорт й інших напрямках соціальної сфери.

"Дана угода надасть Грузії політичне асоціювання з ЄС, а також можливість поетапної економічної інтеграції", - підкреслюють в грузинському МЗС.

З боку Євросоюзу переговори очолить заступник генерального директора генерального директорату з зовнішніх зв'язків Єврокомісії Хьюг Мінгареллі, з грузинського боку - замміністра закордонних справ Торніке Гордадзе. У зустрічі візьмуть участь й інші представники грузинського зовнішньополітичного відомства.

Переговори відкриє віце-президент Європейської комісії, верховний представник ЄС з міжнародних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, котра прибуває в четвер до Грузії з візитом. Вона відвідає Грузію з дводенним візитом і обговорить питання зближення Грузії з ЄС, йдеться в повідомленні департаменту преси та інформації МЗС Грузії.

"Починається один з нових етапів з погляду діалогу між Грузією і Євросоюзом, і дуже приємно, що візит Ештон співпадає з проведенням першого офіційного раунду переговорів за угодою про асоціацію між Грузією і Євросоюзом", - заявив замглави МЗС Грузії Давид Джалаганія.

Перша зустріч Ештон пройде в Батумі з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Після неї запланована спільна прес-конференція. Пізніше представник ЄС відправиться з Тбілісі і зустрінеться з главою МЗС Грузії Гріголом Вашадзе. Зустріч відбудеться в міністерстві за закритими дверима.

NEWSru.com

Зараз ви читаєте новину «Грузія та ЄС починають переговори про зближення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.05.2012 12:22:00садовий91.124.147.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Шлямбур - вона для України на Євробаченні здобула перше місце , а Гайтана нас
опозорила . Подивися , як там справи під платтям у неї - ти , мабуть , по цій справі
спеціаліст.

27.05.2012 14:17:01шлямбур195.184.208.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

садовый!!! Вот ты мне обьясни, почему у нас, если есть много талантливых певцов, а на конкурс посылают х... знает что!

27.05.2012 12:07:52садовий91.124.147.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
27.05.2012 09:30:16*****178.136.242.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

могла б і скасувати концерт...

26.05.2012 21:47:59Тік-так81.23.24.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Не сперечайтеся з дурними, бо люди подумають, що ви- теж такі. І взагалі- чому не видаляють хамство і відвертий ідіотизм з коментів?

26.05.2012 21:29:34Гарт194.242.103.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Приємно , що Львів уже готовий приймати вболівальників та туристів .

27.05.2012 10:54:282294.244.38.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

слава тягнибоку!!!!

26.05.2012 21:23:01Шлямбуру82.145.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шлямбур,ти неправий. Померла чудова людина - Б.Возницький,а ти тут
такий бруд розвів.Я теж проти бандерчуків,тільки ж
до чого тут вони?

26.05.2012 20:45:43шлямбур195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У неё нос картошкой, а п...зда гармошкой.:p

26.05.2012 22:45:18Мирон188.191.47.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

а я думав що правильна відповідь люся янукович :D:D:D

27.05.2012 11:42:16Мирону62.113.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И как всегда попал пальцем в жопу! Хоть бы лопушок сорвал, митець туалетный!

26.05.2012 21:14:09Олександр178.122.162.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Шлямбур! Судя по твоим высказываниям - ты сплошной ходячий комплекс! :) Сходи к психологу пока не поздно! :)

26.05.2012 20:53:55Укр93.175.196.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А в тебе чим ніс,що ти його суєш як Чіполіно?

26.05.2012 19:38:49шлямбур195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Заплакала, меньше посыть. Бендерня дикая и песни у них дикие, одним словом дикари, Донбасс сраку вытирает туалетной бумагой, а они листом лапуха.:p:p:p:p:p

26.05.2012 21:09:57Олександр178.122.162.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Шлямбур! Судя по тоим высказываниям в Донбассе живут одни моральные уроды типа тебя! Не позорь Донбасс и своих родителей!

26.05.2012 20:32:14Укр93.175.196.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Жаль ссилку не пропустили, з Яником на туалетному папері,на цьому сайті.

26.05.2012 20:28:30Укр93.175.196.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Логічний перехід від портретів совкових вождів на радянських газетах до Яника на туалетному папері, 1#857321,який для багатьох таки так---лопух.

26.05.2012 20:26:44Алиса31.135.138.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
26.05.2012 20:59:44banderivka91.124.172.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

cilkom pidtrymuju!!!!!!!!!!!!

26.05.2012 18:40:50Vladimir46.211.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оранжевая чума и политика вознесли бездарь, на которую невозможно смотреть без сожаления!

26.05.2012 21:12:25Олександр178.122.162.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Владимир, откуда столько злости?!... Не от собственной ли бездарности и неполноценности?!... :) Ты сам то что из себя представляешь - убожество!

26.05.2012 19:57:32Мирон188.191.47.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

побачимо що гоміки з голубої партії януковича зроблять :D:D:D

27.05.2012 11:44:54Мирону62.113.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
27.05.2012 12:19:39Мирон188.191.47.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

а що ще він гоміків чекати можна - весь донецьк вже перетрахали

26.05.2012 19:39:21бим176.8.233.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

а на тебя дебил трехмесячный и на твоих выблядков надо смотреть с радостью,что они скоро сдохнут от наркоты и водки и воздух станет чище

26.05.2012 17:17:352294.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

налетела свора любителей бездарей! ну что с них взять?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути