Понеділок, 01 вересня 2008 14:07

Грузія претендує на Сочі

Грузія має активізувати діяльність з висунення територіальних претензій в рамках ООН та має почати розгляд питання про приналежність міста Сочі Грузії. Про це заявив депутат грузинського парламенту, член парламентського комітету із зовнішніх зв"язків Коба Хабазі. Про це повідомляє грузинський портал "Наша Абхазия".

"Я не кажу, що на даному етапі це досяжно, що територіальна цілісність має включати Сочі, але коли територія стає спірною, шанс проведення Олімпіади там зменшується", - сказав він.

Хабазі вважає, що, можливо, зимова Олімпіада-2014 не пройде в Сочі, оскільки, за його словами, "зараз той період, коли світ ділиться на комуністичний табір та весь інший".

Нагадаємо, у зв"язку з конфліктом між Росією і Грузією, представники МОК висловили стурбованість відносно Олімпіади в Сочі з погляду безпеки проведення Ігор. Не дивлячись на заяви російської влади про те, що проведенню Олімпіади ніщо не загрожує, Захід побоюється за безпеку Ігор.

Полит.Ру

Зараз ви читаєте новину «Грузія претендує на Сочі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода