середа, 20 травня 2015 22:19

Держдеп стверджує, що США не планує розміщувати системи ПРО в Україні

Держдеп стверджує, що США не планує розміщувати системи ПРО в Україні
Фото: УНІАН

Про це на брифінгу у Вашингтоні заявила заступник речника Державного департаменту США Марі Гарф.

Півідомляє УНІАН.

"Немає плану-пропозиції щодо розміщення систем протиракетної оборони США або НАТО в Україні", - наголосила Гарф.

За її словами, "плани щодо розміщення систем протиракетної оборони НАТО добре відомі - всі існуючі та заплановані елементи ПРО розміщуються або розміщуватимуться на території країн-членів НАТО".

Окрім того, вона додала, що системи протиракетної оборони НАТО не націлені на Росію, а націлені проти загроз, які походять з Близького сходу.

Як повідомлялось раніше, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не виключає, що Україна розпочне консультації щодо розміщення компонентів системи ПРО на своїй території.

Секретар РНБО вважає, що "політика умиротворення агресора апріорі не може закінчитись нічим хорошим. Вона призводить лише до зростання воєнної загрози і до руйнування системи колективної безпеки. В тому числі і до збільшення ризиків початку повномасштабної війни із застосуванням ядерної зброї, яка може бути останньою війною в історії людства і взагалі в історії цивілізації'.

Турчинов переконаний, що готовність російського політичного керівництва до такої війни зайвий раз підтверджується заявами щодо планів зі збільшення їхнього ядерного арсеналу, що зараз спостерігається у Криму.

Зараз ви читаєте новину «Держдеп стверджує, що США не планує розміщувати системи ПРО в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути