Через російську воєнну агресію багато українських міст та селищ зазнали значних руйнувань та знищення об'єктів інфраструктури. Місту Охтирка на Сумщині ворожі обстріли авіацією та артилерією обійшлися великою ціною та жертвами: адміністративні будівлі, житлові та багатоквартирні будинки, об'єкти соціальної сфери зруйновані повністю або значно пошкоджені.
За словами охтирського міського голови Павла Кузьменка, відновлення міста потребує значних фінансових ресурсів. Можливостей місцевого бюджету недостатньо для такого обсягу робіт.
"Місто Охтирка офіційно отримало статус героя, але це далося нашій громаді дуже великою ціною та жертвами", - говорить він.
Компанія Ferrexpo передала в місто фронтальний навантажувач SDLG LG936L та екскаватор-навантажувач Bobcat B730. Вартість техніки становить понад 4,8 млн грн, повідомляє пресслужба компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ferrexpo передала новий автобус у Тростянець
"Території, які першими зустріли ворога й були окупованими, мають критичну потребу в забезпеченні комунальною технікою для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення міст. Менеджмент Ferrexpo й особисто Костянтин Жеваго оперативно розглянули звернення міської влади Охтирки і профінансували придбання екскаватора та навантажувача. Сподіваємося, це наблизить повернення містян до нормального життя", - розповідає Юрій Химич, керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні.
Ferrexpo, яка входить у топ-3 світових експортерів високоякісних залізорудних окатків із виробничими потужностями в Україні, створила Спеціальний Гуманітарний фонд, що вивчає потреби громад і оперативно організовує їхнє забезпечення. Допомога передбачає передачу продуктів харчування, питної води, одягу, взуття, предметів гігієни, медичного обладнання та медикаментів, комунальної техніки, транспортних засобів та багато іншого.
Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю є виробництво й експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовують у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього Радянського Союзу. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК.
Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.
Коментарі