Ексклюзиви
Середа, 16 липня 2008 14:11

ЦВК РФ позбавився прес-служби

У російському Центрвиборчкомі буде скасовано управління прес-служби і видавничої діяльності. Таке рішення було ухвалене в середу на засіданні ЦВК.

За словами заступника керівника апарату ЦВК Вікторії Галаніної, яка займається роботою зі ЗМІ, працювати з пресою буде управління з питань державної служби і кадрів ЦВК. Як підкреслила Галаніна, відділ по роботі зі ЗМІ, що відійде в даний підрозділ, буде перейменований у відділ із забезпечення представницької діяльності ЦВК. Видавничі функції будуть передані в управління автоматизованих технологій, обробки і аналізу інформації.

Скасоване управління багато років очолювала Таїсія Нечипоренко. Його співробітникам, згідно закону, будуть запропоновані вільні штатні посади. Як заявив голова ЦВК Володимир Чуров, така оптимізація структури апарату повинна створити умови для прийому на вільні посади молоді, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «ЦВК РФ позбавився прес-служби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода