Середа, 06 серпня 2008 13:31

Ціни на бензин в України залишаються на високому рівні

Середні роздрібні ціни на всі види нафтопродуктів в Україні за підсумками минулого тижня (з 29 липня по 5 серпня) не змінилися, залишаючись на високому рівні.

Так, за даними консалтингової компанії "UPECO", ціни на низькооктановий бензин марки А-76/80 продовжують коливатися у межах 6,01 грн./літр. При цьому найвищі ціни на цю марку бензину спостерігалися у Криму та Житомирській області (по 6,09 грн./літр відповідно). Нижній поріг цін спостерігався у Дніпропетровській (5,75 грн./літр) та Закарпатській (5,31 грн./літр) областях.

Водночас, ціни на бензин марки А-92 за підсумками тижня становили 6,41 грн./літр. У Криму та Сумській області (6,49 грн./літр), ціни на дану цю бензину є найвищими. Найдешевше А-92 можна було придбати у Дніпропетровській (6,15 грн./літр) та Закарпатській областях (5,73 грн.).

Також не змінилися ціни на найпопулярнішу марку - високооктановий бензин А-95. За підсумками тижня ціни на високооктан залишалися у межах 6,62 грн./літр. На Кримському півострові (6,84 грн./літр), у Житомирській та Сумській областях (по 6,69 грн./літр відповідно) А-95 продавався за найвищими цінами. Придбати ж А-95 найдешевше можна було у Дніпропетровській (6,40 грн./літр) та Закарпатській (5,96 грн./літр) областях.

Високі ціни як і минулого тижня залишалися на дизпаливо (ДП). Середні ціни на цей вигляд пального коливалися у межах 7,07 грн./літр. найдорожче ДП продавався у Криму (7,24 грн./літр), а також Сумській області (7,14 грн./літр). Найдешевше дизпаливо можна було придбати у Дніпропетровській (6,83 грн./літр) та Закарпатській (6,38 грн./літр) областях, повідомляє Ліга

Зараз ви читаєте новину «Ціни на бензин в України залишаються на високому рівні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 23841
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода