середа, 26 жовтня 2011 17:22

Через відсутність документа 100-річного марафонця не хочуть включати до Книги Рекордів

Через відсутність документа 100-річного марафонця не хочуть включати до Книги Рекордів

Столітній марафонець, індієць Фауджа Сингх, не буде включений у Книгу рекордів Гіннесса як найстаріша людина, що подолав 42-кілометрову дистанцію, повідомляє Associated Press. Таке рішення прийняли представники організації, що фіксує рекорди.

Причиною відмови від реєстрації досягнення Сінгха стала та обставина, що він не надав співробітникам Книги рекордів свідоцтво про своє народження. При цьому в бігуна є паспорт громадянина Великобританії (він живе в країні з середини 1990-х років), в якому сказано, що він народився в Індії 1 квітня 1911. Також марафонець може надати лист від королеви Єлизавети II з поздоровленням зі сторіччям.

Як повідомив BBC News тренер Сінгха, у його підопічного просто не може бути ніякого свідоцтва про народження, так як в 1911 році в його рідній Індії просто не видавались такі документи. Однак у Книзі рекордів Гіннесса заявили, що їм необхідне офіційне підтвердження віку бігуна, і паспорт як доказ не підходить.

При цьому в організації з реєстрації рекордів досягнення Фауджі Сінгха назвали неймовірним і чудовим, і висловили готовність почекати деякий час до надання їм свідоцтва про народження марафонця. Сам він ніяк не прокоментував ситуацію.

Фауджа Сінгх подолав марафонську дистанцію 16 жовтня в Торонто. На забіг він витратив приблизно вісім годин. Раніше він вже неодноразово брав участь у різних легкоатлетичних змаганнях.

Зараз ви читаєте новину «Через відсутність документа 100-річного марафонця не хочуть включати до Книги Рекордів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути