субота, 18 квітня 2026 14:35

Буде прохолодно: яку погоду прогнозують у неділю

Буде прохолодно: яку погоду прогнозують у неділю
Погода у неділю буде прохолодною з локальними опадами. Фото: pixabay.com

У неділю, 19 квітня, в Україні переважатиме прохолодна погода без істотних опадів.

Локальні дощі можливі у низці областей, передають синоптики.

У західних областях очікується хмарна погода з проясненнями без опадів. Вночі та вранці місцями можливий туман, вітер північний 3-8 м/с. Температура вночі становитиме 0… 5°C, удень +13… 18°C, повідомляють синоптики.

У північних регіонах уночі без опадів, вдень місцями пройде невеликий дощ. Вітер північний 5-10 м/с, температура вночі +1… 6°C, удень +8… 13°C.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наближається "супер-Ель-Ніньо": чи загрожує це явище екстремальною спекою в Україні?

У центральних областях прогнозують хмарну погоду з проясненнями без опадів. Вітер північний 5-10 м/с, температура вночі 0… 5°C, удень +12… 17°C.

На півдні країни опади малоймовірні, проте у Криму та Приазов'ї можливі дощі. Вітер північний та північно-західний 7-12 м/с, температура вночі +3… 8°C, удень +13… 18°C.

У східних областях уночі місцями пройдуть дощі, вдень без істотних опадів. Вітер північний 5-10 м/с, температура вночі +3… 8°C, удень +9… 14°C.

Метеорологи попереджають, що повернення кліматичного явища "Ель-Ніньо" влітку 2026 року вплине на температуру повітря в багатьох регіонах світу. Але за попереднім прогнозом, передумов для безпрецедентної спеки в Україні не бачать.

"Певний зв'язок поточних явищ з більш високими температурами дійсно є. Але прямого cпіввідношення немає", - зазначила синоптик УкрГМЦ Наталія Птуха в інтерв'ю для NV.

Зараз ви читаєте новину «Буде прохолодно: яку погоду прогнозують у неділю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути