пʼятниця, 18 квітня 2008 13:16

Болівійський студент хотів підірвати себе заради стипендії

Один із студентів університету Сан Симон в Болівії заявив, що підірве себе, якщо влада не зробить заходи по виплатах стипендій студентам вузів.

Студент прикріпив вибухівку до свого тіла. Поліція прибула, коли гніт вже був запалений. В той же час повідомляється, що вибуху вдалося уникнути.

Страйкуючу молодь розігнали сльозоточивим газом. Через декілька годин група студентів спробувала підпалити університетський двір, закидаючи поліцейських пляшками із запальною сумішшю і каменями.

Як повідомлялося, в квітні проходять студентські акції протестів у Франції. Остання акція проти реформи освіти закінчилася арештом більше 20 чоловік, повідомляє Вести.

Зараз ви читаєте новину «Болівійський студент хотів підірвати себе заради стипендії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути