Ексклюзиви
Вівторок, 15 липня 2008 12:40

Білорус відмовився від свого прізвища і став "Гуглом"

Білоруський громадянин Сергій Чаботько змінив прізвище і повідомив про це весь світ в своєму блозі, а також привів скан-копію закордонного паспорта з новим прізвищем.

"Я безмірно вдячний хлопцям Сергію Бріну і Ларрі Пейджу за їхнє дітище; можете вважати мене психом, але я змінив прізвище". Молода людина не дуже задоволена результатом: у англійській транскрипції його прізвище (Huhl) втратило всяку схожість з назвою інтернет-пошукача.

Коментатори сумніваються, що на фотографії справжній паспорт, а не відредагована в Photoshop фотографія. Інші стверджують, що паспорт справжній, і пропонують Сергію одружуватися на дівчині по прізвищу "Яндекс", щоб стати "Гугл-яндексом".

Ідея не оригінальна, помічає видання "Вебпланета". 1 квітня цього року холдинг "Росбізнесконсалтінг" обіцяв виплатити тисячу доларів будь-якому, хто принесе справжній паспорт з прізвищем "Росбізнесконсалтінг". Правда, ніхто на цей заклик так і не відгукнувся.

Зараз ви читаєте новину «Білорус відмовився від свого прізвища і став "Гуглом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода