середа, 24 січня 2007 17:14

Автобус Чернігів – Київ врізався в КАМАЗ: 14 людей постраждали (Фото)

4 особи загинули, ще 10 госпіталізовані в результаті зіткнення мікроавтобуса з вантажівкою у Київській області. Про це повідомила прес-служба Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з повідомленням, сьогодні близько 12.20 водій мікроавтобуса Mersedes, який рухався по маршруту Чернігів – Київ, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з вантажним автомобілем КАМАЗ з причепом.

ДТП сталося поблизу села Скибин Броварського району. На місці події загинули 3 пасажири мікроавтобуса, ще одна жінка померла від отриманих травм у лікарні. Крім, того поранення дістали близько 10 пасажирів мікроавтобуса.

За однією з версій причиною ДТП стало перевищення швидкості і неврахування погодних умов, пише УНІАН.



Зараз ви читаєте новину «Автобус Чернігів – Київ врізався в КАМАЗ: 14 людей постраждали (Фото)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути