
Росіяни на фронті у Харківській області завели штурмові групи до Вовчанська.
Загарбники намагаються провести логістичне забезпечення особового складу та покращити систему зв'язку, йдеться у зведенні оперативно-тактичного угруповання "Харків".
"На Харківському напрямку окупанти продовжують атакувати наші позиції. У Вовчанську ворог завів штурмові групи зі складу 4-ї ДРШбр, намагається провести логістичне забезпечення особового складу та покращити систему зв'язку", - йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб повідомив останні новини з фронту - ранкове зведення
Протягом минулої доби в зоні відповідальності ОТУ відбулося п'ять бойових зіткнень. Від початку цієї доби тривають три бойові зіткнення: два - в районі Вовчанська та одне - поблизу Тихого.
"Загарбники атакують позиції ЗСУ. Північно-західніше населеного пункту Тихе окупанти зосереджують зусилля на веденні повітряної розвідки, а також здійснюють інженерно-фортифікаційне вдосконалення позицій", - звітують військові.
Втрати ворога (безповоротні та санітарні) за 11 серпня становлять 93 особи. Також знищено та пошкоджено 46 одиниць озброєння та військової техніки окупантів: 11 артилерійських систем, 12 автомобілів, три одиниці спецтехніки та 20 БпЛА.
Наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам значних втрат в техніці та живій силі, виснажують наступальний потенціал ворога вздовж всієї лінії фронту та у тилу. Минулої доби втрати російських загарбників склали 1080 осіб. Також українські воїни знешкодили три танка, п'ять бойових броньованих машин, 65 артилерійських систем, три РСЗВ, один засіб ППО, 73 БпЛА оперативно-тактичного рівня, одну крилату ракету, 66 автомобілів та одну одиницю спецтехніки.
Коментарі
Всех огалтелых селюбанов вслед за Мельником.
Гаишник останавливает машину, проверил документы:

— Багажник откройте... Это что такое?! ?
— Это? Мельник...
— Сам вижу, что Мельник... Аптечка где?!
Никуда этот Педро не убегал, он лечится, взятками свое здоровье подорвал очень сильно.
Если действительно этот кабанистый ворюга зять Азарарова, то о чем тут трындеж? Не надо никаких фокусников, магов для снятия браслета (а вообще, одевался ли он?), не надо денег, бороды, очков и др. камуфяжа. Весь "Аэросвит" был в распоряжении пройдисвита.Своих не сдают, тем более за такие шалости.
Так, спасібо жітєлям Донбаса за презідєнта піда...раса! Краще і не скажеш!
Хлопцi, кидали б ви оцю дурню - "втiк, втiк..."!....
На хуторi вiн! (Бiля Диканькi!)
Блин, это что - скрытый сигнал беженцу, что нужно делать, чтобы не поймали? А нельзя ли было ограничится версиями, а не публиковать руководство к действию?
Ні, це локшина на вуха лохторату, чому його так трудно впіймати - відростив вуса і надів очки.
Не забывайте что этот жулик МЕЛЬНИК -женатый на родной сестре АЗАРОВА . И Азаров как видно и не дал конфисковать все награбленное у своей сестрицы и отправил шуряка через границу отдыхаать в Австрию .Пока весь этот шум не уляжеться .А потом все будет им в шоколаде . А развод их так это для ирпенских лохов .
Скоро и Азаров будет клеить бороду и очки и перечитывать эту инструкцию для себя и для Януковича-Паруса....
дело мельника - "лицо" жуликоватой криминальной власти, которая творит в стране бесПРедел и ПРоизвол
бред