Ексклюзиви
пʼятниця, 03 вересня 2010 18:17

Андрухович назвав Ющенка засланим козачком

Андрухович назвав Ющенка засланим козачком

Колишній Президент Віктор Ющенко, можливо, був засланим козачком, який, експлуатуючи український патріотизм або націоналізм, потурбувався про свої матеріальні інтереси. До такої думки схиляється відомий український письменник Юрій Андрухович.

В інтерв"ю газеті "Сегодня" Андрухович сказав: "Він, ще будучи діючим Президентом, став настільки відверто допомагати Януковичу перемогти в другому турі, що я по-іншому побачив всю картину: можливо, це був якийсь засланий на 5 років козачок, який, експлуатуючи український патріотизм або націоналізм (можемо по-різному називати), дуже навіть непогано потурбувався про матеріальні інтереси сім"ї. Розіграв таку шароварну оперету і в результаті пішов на спокій з непоганим поповненням всіх своїх засіків. Я все більше і більше схиляюся до цієї, насправді, жахливої думки, тому що якщо це так, то Ющенко - не просто політичний шулер, який досить вдало розіграв свою партію, а якийсь пекельний руйнівник ідеалів".

Тоді, за словами письменника, між першим і другим туром, він однозначно вирішив, що йому не залишається нічого іншого, як голосувати за Юлію Тимошенко.

Відповідаючи ж на питання про причини підтримки Віктора Ющенка в першому турі президентських виборів, Андрухович сказав: "Я не відносився до тих, чия позиція була "проти всіх". В той же час я розумів, що у цієї людини немає жодних шансів перемогти. Просто я сподівався на те, що він займе, можливо, третє місце, і це зіграє свою роль в майбутніх розкладах. Цей випадок був класичним, коли вибирають менше зло. У 2004-му я голосував за нього як за добро, а в 2010-му як за менше зло".

Крім того, за словами письменника, не було в першому турі кандидата, якому б він довіряв більше, який би йому здався кращим, ніж Ющенко.

"Його прозахідна політична та ідеологічна лінія відповідала моїм переконанням, хоча її виконання було бездарним", - підкреслив Андрухович.

Зараз ви читаєте новину «Андрухович назвав Ющенка засланим козачком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

60

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.06.2010 22:16:22Микола195.191.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Как хорошо, что у нас многие знают, как управлять страной! Только жаль, что они уже работают сторожами, пекарями и плотниками.
28.06.2010 18:57:47левша109.86.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
24.Вопросу. Извини, футбол смотрел... Чем промышляю? Построил восемь станций метро(горный инженер). Сейчас директор магазина стройматериалов. Не майданутый, в барабаны не бью, работаю...С праздником!...и с налоговым кодексом...
28.06.2010 18:22:43хам195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
РыГыАнальные минетки голубых ПРдунов, вы кроме алфавита выучили хоть что-нибудь еще в этой жизни??? У вашего Азарова нет экономического образования - Желаю вам таких же проффессиАнальных врачей...
28.06.2010 18:16:51Михаил213.151.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пахло умеет только брать, давать возможность работать бизнесу он не может, этому его не учили. Старый махровый коррупционер от налоговой знает как можно развести бизнес на деньги на крышевании, минимизации налогов, возмещении НДС. Одним словом в отставку и немедленно. Не может выучить укр. язык, да он просто тупой дед, без перспективы вытянуть страну из жо....
28.06.2010 17:31:35Михайло195.95.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Якщо приймуть цей кодекс, то підпр. пи... буде вже сьогодні(я його читав)
28.06.2010 17:15:42МЕНТу77.52.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ты с Шевченковского РОВД ? Интересуешься или предупреждаешь ? Вы там знаете как выпивших усмирять !
28.06.2010 17:10:01ВОПРОС-ЛЕВШЕ77.52.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЛЕВША ! Я ЖДУ ОТВЕТА
28.06.2010 17:09:15мент93.73.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а кто -либо, из болтающих здесь ерундой (между ног), читал новый кодекс? а вы занимаетесь бизнесом? болтать ерундой по пьяни все горазды.
28.06.2010 17:06:11патриот212.26.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
пишут только конченые холуи ПР Уроды меч на ваши головы точится
28.06.2010 17:05:39галина91.124.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
кодекс и правда очень сырой, написан непонятным языком для СХД, много терминов которых можно было избежать. Налоговые каникулы, о которых говорит азаров, почустыует очень небольшое количество предпринимателей, т.к. они расчитаны на тех кто имеет бизнес гостинничный и то в городах где буде проходить Евро -2012, так что льготы получат сами понимаете кто. НДС и налог на прибыль практически не меняется за исключением уменьшения поэтапно ставок. Единый налог нужно дорабатывать однозначно. А азаров не такой уж и спец, все это сочиняет ярошенко и иже с ними.
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути