Ексклюзиви
Понеділок, 08 липня 2019 18:41

Як відремонтувати всі дороги України від трас до сіл і ввести на них гарантію
9

Про те, наскільки погані дороги в Україні, вже навіть припинили жартувати. Однак вже є ефективні шляхи вирішення цієї проблеми, що стосується кожного жителя нашої країни. І цей шлях не просто зафіксований на папері як варіант або рекомендація до застосування, він доведений досвідом команди менеджерів Дніпропетровської області.

За 4 роки роботи команда Валентина Резніченка побудувала понад 2 000 км нових доріг. Це в 2 000 разів більше, ніж за всі 20 років до цього. Одним з головних чинників розвитку і зміцнення дорожньої інфраструктури стало введення обов'язкової п'ятирічної гарантії на кожну побудовану дорогу. До речі, Дніпропетровська ОДА перша в Україні запровадила цей досвід. Про це повідомляє Інформатор.

Все це вдалося реалізувати завдяки відмові від послуг Облавтодору, на утримання якого в кожній області, до слова, щорічно Україна витрачала по 106 млн грн бюджетних коштів.

Без хороших доріг не буде розвитку регіону. Можна побудувати нові дитячі садки, сучасні лікарні, школи, але якщо до них неможливо доїхати - який в цьому толк? Саме якість транспортного сполучення говорить про якість рівня життя як регіону, так і країни.

  Юрій Голік
Юрій Голік

ЗВІДКИ ГРОШІ НА БУДІВНИЦТВО ДОРІГ

Завдяки реформі децентралізації збільшився розмір бюджету області. І разом з грошима на місця передали повноваження і відповідальність. І кожна область сама розпоряджається витратами. Раніше гроші витрачалися не на капітальні роботи - будівництва та реконструкції, а на потокові ремонти - одну яму засипати на дорозі, одне вікно засклити, один метр лінолеуму перестелити.

  Будівництво траси Дніпро - Решетилівка
Будівництво траси Дніпро - Решетилівка
  Ніколи раніше нормальної чотирисмугової траси з Дніпра до Києва не було. Тепер буде
Ніколи раніше нормальної чотирисмугової траси з Дніпра до Києва не було. Тепер буде

Команда Резніченко переосмислила розподіл коштів на ремонти доріг, перетворивши ремонти в будівництво. Щороку тільки з бюджету Дніпропетровської області виділяють більш як 1 млрд грн на дороги. Відзначимо, жодна інша область не вкладала стільки в дороги.

 

Величезна кількість доріг області, які не ремонтувалися державою взагалі - це сільські дороги. А у місцевих рад на них просто немає грошей. Дніпропетровська ОДА проаналізувала стан покриття всередині малих населених пунктів і щорічно виділялися гроші на капітальний ремонт понад 150 доріг.

  Село Старовишневецьке Синельниківського району
Село Старовишневецьке Синельниківського району

ХТО БУДУВАВ НОВІ ДОРОГИ

Усі дороги Дніпропетровської області будували приватні компанії, які перемагали в тендерах. Обов'язковою умовою для них стала п'ятирічна гарантія на кожен квадратний метр дороги, на кожну побудовану трасу.

"Ми першими відмовилися повністю від Облавтодору та віддали обслуговування всіх трас в області приватним компаніям", - говорить Юрій Голік. Для розуміння - держава щороку витрачала по 106 млн грн тільки на банальне утримання Облавтодору тільки в одній області.

  Дорога Вільне - Гвардійське. Одна з доріг, передана Дніпропетровській ОДА в минулому році від Укравтодору
Дорога Вільне - Гвардійське. Одна з доріг, передана Дніпропетровській ОДА в минулому році від Укравтодору

У Дніпропетровській області все ще можна зустріти спецтехніку Облавтодору. Як зазначив Юрій Голік, приватні компанії, які забрали всі дороги в обслуговування, методично закуповують техніку, навчають людей. Там, де поки не встигають - беруть Облавтодор в субпідряд, але влаштовують йому нормальне приймання за якістю. При цьому, кількість ділянок, де працює Облавтодор кожен день зменшується.

  Мало побудувати нові дороги, важливо їх зберегти. Тому на в'їздах працюють мобільні габаритно-вагові комплекси
Мало побудувати нові дороги, важливо їх зберегти. Тому на в'їздах працюють мобільні габаритно-вагові комплекси

НАВІЩО ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД УКРАВТОДОРУ ТА ПЛАТИТИ ГРОШІ ПРИВАТНИМ КОМПАНІЯМ

Купуючи послугу утримання доріг у приватних компаній, держава не буде паралельно фінансувати на 100 мільйонів гривень на рік їх утримання. Це - чиста економія. А приватні компанії зможуть не простоювати взимку, коли дорожній сезон закінчений, а обслуговувати побудовані ними дороги, даючи можливість заробляти своїм співробітникам цілий рік. Зміниться і якість ямкового ремонту, і прибирання доріг. Очевидно, що при використанні нової техніки вона зросте.

  Вільне - Гвардійське. Більше 20 км непроїжджого раніше нічого, яке на очах стає дорогою
Вільне - Гвардійське. Більше 20 км непроїжджого раніше нічого, яке на очах стає дорогою

За словами Юрія Голяка, вони щорічно ускладнювали кваліфікаційні вимоги до приватних компаній, які обслуговували певні дороги. Основною вимогою стало реінвестування прибутку в себе. Тобто будівельні компанії повинні закуповувати техніку, навчати людей, вивчати нові технології. Всі ці вимоги в бізнесу виводять його на новий рівень. І від будівництва сільських доріг рано чи пізно місцеві компанії перейдуть до будівництва і ремонту трас національного значення.

  Вперше за роки незалежності України два обласних центри Дніпро і Запоріжжя поєднала ідеально рівна траса європейського рівня
Вперше за роки незалежності України два обласних центри Дніпро і Запоріжжя поєднала ідеально рівна траса європейського рівня

Команда Резніченко за 4 роки показала, що вони не тільки політики, вони менеджери, які змогли оптимізувати взаємовідносини бізнесу і державних структур в якісний продукт, який буде служити країні не один рік.

Чи багато вони зробили? Багато. В рази більше, ніж будь-хто до них. Але має бути зроблено ще в десятки разів більше, щоб всі дороги в країні були ідеальними. Чи реально це? Так. За 3-4 роки, при грамотному підході, це можна і потрібно зробити.

Зараз ви читаєте новину «Як відремонтувати всі дороги України від трас до сіл і ввести на них гарантію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 41697
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода