Експерти й керівники компаній виявили, що п'ятигодинний робочий день може підвищити продуктивність працівників.
Після цієї межі людина починає втрачати концентрацію та мотивацію. У зв'язку з цим починає робити багато помилок і легко відвертає увагу, пише Daily Mail.
Але інші дослідження такого графіку роботи показали, що цей режим має недоліки. Компанія Tower Paddle Boards перейшла на модель зі скороченим часом.
Персонал працював з 08:00 до 13:00 без перерв. Вони виконували завдання продуктивніше, щоб укластися в терміни. Результативність компанії зросла на 50%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як увійти в робочий ритм після декрету
Однак інші компанії вважають, що це порушує культуру роботи, а працівники відчувають перенавантаження.
"Якщо є суворе обмеження на постачання мозку енергією, організм відчуває, що мозок може не впоратися зі складними завданнями. Тож перенаправляє енергію від інших функцій і віддає перевагу фокусу нашої уваги", - ідеться в заяві професора Ніллі Лаві з Університетського коледжу Лондона.
Зараз компанії світу не дійшли спільного рішення та встановлюють час робочого дня на власний розсуд.
Побільшало вакансій для українців за кордоном. Найвищі зарплати пропонують у Німеччині. Медсестрам з України платять 97-180 тис. грн на місяць, зварювальникам - 97-140 тис. грн.
До медсестер чи медбратів головні вимоги - знання німецької мови й досвід роботи від двох років. Працювати доведеться 35 год. на тиждень. За роботу у вихідні й нічні зміни передбачена окрема плата.
Коментарі