середа, 17 липня 2013 12:20

"Як не стати алкоголіком" - найцікавіше у новому номері журналу "Країна"

?

 

Новий номер журналу "Країна" присвячений темі "Як не стати алкоголіком".

"Тим, хто схильний до алкоголізму, перехворів на Боткіна і мав черепно-мозкову травму, єдиний вихід уберегтися - відмовитися від спиртного"

Юрій ШУГАЛЕЙ, нарколог

Далі "Країна" пише:

"Хочеш прививку від жлобства - розмовляй українською. Тоді жлобік у тобі потихеньку помирає"

Андрій ЄРМОЛЕНКО, художник

"Матюк - як 60-градусна самогонка, дуже енергетично сильна річ. Українською перекласти не можна"

Антін МУХАРСЬКИЙ, шоумен

"Ігор підстеріг Умара у парку біля прохідної. Зламав руку, вибив зуби, пошкодив нирку. Умар прийшов за кілька днів і при мені сказав Ігореві: "Я не говорив удома, хто мене побив. Я розумію твій біль. Якщо тобі стало хоча б трішки легше, воно було варте того"

Павло КРИГІН, електрик

"У Біблії словосполучення "не бійся" зустрічається 365 разів. Ніби по одному на день"

Павло ШЕРЕМЕТА, економіст

"Боюся фізичного болю. Коли прищемлять палець, тобі все буде пофіг - Україна, курс гривні"

Іван СЕМЕСЮК, художник

"У Болгарії майже в усіх рецептах є бринза. Нею посипають, фарширують, тушкують і приправляють"

Максим РОЖНІН, викладач

Про це та інше ми пропонуємо вам дізнатись, читаючи журнал "Країна" № 181 від 18 липня.

Друковану версію ви можете придбати у точках продажу преси або передплатити (передплатний індекс — 37278).

Ваші враження про журнал і статті надсилайте на адресу k@gazeta.ua або пишіть на сторінках Журналу у соціальних мережах http://vkontakte.ru/club.kraina та http://www.facebook.com/kraina.journal

Зараз ви читаєте новину «"Як не стати алкоголіком" - найцікавіше у новому номері журналу "Країна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.03.2011 19:12:35Григір Копистка95.133.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мораль? Мораль сей басни такова: под мухой заяц с кодлом х... ложил на льва.
17.03.2011 18:28:47Григір Копистка95.133.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Байка (не Крилова).Однажды поднялся в лесу огромный звон: приперся заяц, заходя к ежу на випивон.И до того там нализался, что начал шкодничать во хмелю к ежу на стол забрался, речуху стал толкать: "Да за что вы держите меня, падлюки! Я в рот е... вас за такие штуки." И нае.. л ежа по скуле.И на удивленье всему народу пошел с лисой е... ся сходу.Но к вечеру пришлось на льва нарваться: лев шалаву, ставить лисаньке пистон.Увидев зайца, взял высокий тон.Но заяц стал к нему в глаза бросаться;"Да на кого ты рыкаешь, засранец! Да я семь шкур с тебя спущу и голым в Африку пущу!".Тут лев рассвирепел и бросился на зайца.Но заяц свистнул,кодло набежало , и льву таких п...лей отломало, что лев с дроги в лес свернул и сходу в Африку рванул.
05.02.2011 20:20:34Зосина мама208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Надо попробовать,а я то думаю че это она весь Китикет у соседской кошки сожрала.
05.02.2011 20:17:02Зосиной маме208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А вы непробывали ей Педигри покупать,может ейкакихто витаминов нехватает?
05.02.2011 20:15:14зосина-мама208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Цензура]Может посоветует кто как Зоську от этой привычки отучить?
05.02.2011 19:25:14Зосе194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну почему ты столько воняешь? Полезай назад в свою землянку и вари щи. Если хоть это умеешь.
05.02.2011 19:10:45українофобів - на вила!77.123.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мене найбільше дратує коли в українофобів такі прізвища:Колесніченко,Симо
05.02.2011 11:30:57Лев94.240.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На одной из передач Зайцу вменили в вину, что он трусливый. В ответ на этой он заявил \"Заец никогда не бегал с поля брани\" Смеюсь до сих пор.
05.02.2011 10:11:20Ефим212.15.149.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Федерализация неизбежна , как восход солнца. И тогда западенское государствоподобие будет \"самостийным\" и называться буде \"УЗР\" - унитазомоющая западенская \"рэспублика\".Бюджет ообразующая - чистка \"эуропэйськых\" толчков.
05.02.2011 01:20:03Бий кацапського бика 70.111.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кацлєснічєнка це кацапський тампон. Це бидло не варте уваги.
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути