вівторок, 15 квітня 2025 19:14

"Яйця по 17 грн": нікого з підозрюваних не відправили під варту

"Яйця по 17 грн": нікого з підозрюваних не відправили під варту
Богдана Хмельницького відправили під домашній арешт. Фото: САП

15 квітня Вищий антикорупційний суд призначив запобіжні заходи ще двом особам у справі про "яйця по 17 грн".

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Колишній посадовець Міноборони тепер перебуває під нічним домашнім арештом. Йому також заборонили контактувати з іншими учасниками провадження і зобов'язали здати закордонні паспорти.

Ще один підозрюваний - директор компанії, яка постачала харчі для Збройних сил. Суд призначив йому заставу в розмірі 1,2 млн грн і також поклав на нього низку зобов'язань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фігуранти справи "яєць по 17 грн" отримали підозру від НАБУ

Хоча імена у рішенні не вказані, організація Transparency International Ukraine повідомила, що йдеться про Богдана Хмельницького, який очолював департамент речового забезпечення Міноборони, та директорку компанії "ОК Ленд Фуд" Ларису Швець.

Жодному з фігурантів справи суд не обрав запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

2023 року у січні ЗМІ повідомили, що Мінборони закуповує продукти для військовослужбовців удвічі - утричі дорожче, ніж у роздрібних магазинах Києва. Контракт на понад 13 млрд грн Міноборони уклало з фірмою зі статутним капіталом 1000 грн.

У вересні Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади міністра оборони. Новим міністром призначили Рустема Умєрова.

Зараз ви читаєте новину «"Яйця по 17 грн": нікого з підозрюваних не відправили під варту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути