середа, 29 березня 2006 21:06

Афганським жінкам відкрили академію краси

Американські стилісти влаштували в Афганістані естетичну революцію. Вони відкрили в Кабулі академію краси для місцевих жінок.

Щоправда останні відвідують її з острахом, але бажання бути привабливою перемагає. Ще 4 роки тому жінку тут могли побити лише за те, що вона відвідала перукарню або нафарбувалася помадою.

Багато жінок і досі бояться знімати бурки, що закривають їхні обличчя. Навіть сміливі дівчата остерігаються фарбуватися перед виходом на вулицю. Для початку американці робили їм ледь помітний макіяж.

– Гадаю, поява школи краси — це сигнал до нового початку. Початку життя для будь-кого, хто прагне бути відмінним від інших, — сказала директор цієї академії Ліз Мермін. — Макіяж — це форма жіночої самореалізації. Однак для цих жінок це більше ніж форма — це дуже важливий крок. Ми пропонуємо їм недорогий макіяж із тих засобів, які вони можуть придбати на своєму ринку.

Як довго в Кабулі працюватиме академія краси, її засновниці не знають. Якщо стане небезпечно, вони залишать країну, повідомляє 5 канал.

Зараз ви читаєте новину «Афганським жінкам відкрили академію краси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути