Ексклюзиви
Неділя, 28 лютого 2021 20:14

"Я змушена просити навіть не знайомих людей" - мати благає врятувати єдину дитину

Автор: Фото надане Ольгою Деркач
  16-річна Діана Деркач з міста Немирів на Вінниччині перебуває в турецькій клініці. Вона бореться з саркомою Юінга.  На операцію та пересадку кісткового мозку терміново потрібно $85 тис.
16-річна Діана Деркач з міста Немирів на Вінниччині перебуває в турецькій клініці. Вона бореться з саркомою Юінга. На операцію та пересадку кісткового мозку терміново потрібно $85 тис.

16-річна Діана Деркач з міста Немирів на Вінниччині перебуває в турецькій клініці. Вона бореться з саркомою Юінга. Це найагресивніша пухлина, яка швидко прогресує. Лікарі дають шанс на одужання. На операцію та пересадку кісткового мозку терміново потрібно $85 тис.

"Захворювання в Діаночки виявили восени. Спочатку на спині появився висип і поряд була пухлина. Лікарі думали, що це оперізуючий лишай. Але призначені препарати не допомагали. Обстеження показало злоякісну пухлину, яка швидко прогресує. Ми проходимо лікування в Стамбулі. Лікарі дають надію на одужання. Діанка вже в проходить шосту хімію. Залишається ще три курси радіотерапії. Лікування дає дуже хороші результати. Попереду дороговартісна операція. Саме на неї нам потрібно 45 тисяч доларів і 40 тисяч ще на пересадку кісткового мозку. Без цих коштів ми втратимо єдиний шанс на одужання нашої єдиної донечки. Звертатися за допомогою завжди важко. Особливо, коли це стосується грошей. Доводиться признавати своє безсилля. Я змушена просити допомоги навіть в не знайомих людей. Я перед усіма ними та Господом стаю на коліна. Дякую усім, хто вже відгукнувся і ще відгукнеться на порятунок нашої Діанки", - розповіла Gazeta.ua мати Ольга Деркач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Сьомий рік боремся, щоб не залишився в дитячому тілі" - мати благає про допомогу на лікування синочка

Реквізити для допомоги:
картка Приватбанку: 4149 4993 4624 7099 або 5168 7574 1021 5091 (Деркач Ольга Феодосіївна).
Карта Монобанку: 4441 1144 2288 6497 (Деркач Ольга Федосіївна).

Зараз ви читаєте новину «"Я змушена просити навіть не знайомих людей" - мати благає врятувати єдину дитину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1202
Голосування Чи допомагаєте ви українській армії з часу як розпочалася АТО?
  • Так, перераховую гроші на номер 565
  • Даю речі і продукти, коли збирають допомогу військовим у моєму місті
  • Перераховую гроші на конкретні речі (каски, бронежилети, тепловізори) у підрозділи, які діють на Сході
  • Не допомагаю, бо це має робити держава
Переглянути