четвер, 19 січня 2017 18:05

Медведєв відправив Нацгвардію до Керченської протоки

Медведєв відправив Нацгвардію до Керченської протоки

Керченська протока в Криму увійшла до переліку об'єктів, на яких буде забезпечувати охорону російська Нацгвардія.

Відповідне розпорядження прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.

"Затвердити перелік водних об'єктів, розташованих в районах з найбільш цінними природними ресурсами. На акваторіях яких військові частини військ національної гвардії Російської Федерації беруть участь в охороні громадського порядку", - йдеться в розпорядженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавров звинуватив українців в анексії Криму

Нацгвардію окупованого Криму очолив колишній український полковник-зрадник Степан Гайдаржійскій.

Зараз ви читаєте новину «Медведєв відправив Нацгвардію до Керченської протоки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.04.2013 20:38:42Сергій188.239.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

люди, які боролися за народовладдя у формі радянської влади далеко не завжди були безбожниками як це намагається зобразити сучасна пропаганда. люди, бережіть пам'ять про тих простих, адекватних людей, які відстоювали народовладдя продовжуючи вірити в Бога і по людські ставитися за людей. в таких людях наша сила й правда.

25.02.2013 11:07:09комуніту37.52.85.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Як надоїв "брат" москаль, якого заслали в мій дім,він перевернув всі мої речі, руйнуючи історію, нав"язуючи свої погляди навсе,нав"язуючи свій" язик"дітям , тепер ми не розуміємо один одного . Коли напав ворог, гітлер,"брат " москаль, втік з дому, захвативши моє майно, батьків,дітей, зруйнував мій дім. Гітлер забрав що залишелось. Зібрашись, сусіди вигнали гітлера, ворга, Повернувшись, "брат" москаль став, себе ще хуже вести чим з початку, бо приїшов як "освободитель", а вдійсності хуже фашиста, окупант захватив інформаційний простір СМІ. Як позбавитись його, бо присосався до мого дому мов "лобкова вош" ? Який союз з таким " братом" ? Можливо Ви, підскажете як його позбутися

25.02.2013 09:09:13чесний95.132.58.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

багато ще потрібно десятиріч, щоб стерти в людей нав"язливу комуністичну ідею, занадто сильною була ідеологія радянського уряду. Багато людей ще з тих часів живуть як зомбі. Наприклад в тому самому КНДР: дюди живуть бідно, замкнуто від зовнішнього світу, донедавно з голоду помирали від дефіциту їжі, проте як під гіпнозом свято вірять, що вони живуть найкраще в сіті, і в вільній країні. Це страшно

25.02.2013 00:44:49Правда91.202.107.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ЦЕ ЗЛОЧИН! СТАВИТИ СИФІЛІТИКА ущербного бланка-леніна в вівтарі ЦЕРКВИ! Бюст НЕЛЮДІ, якій і на скотомогильнику немає місця, заносити до ВІВТАРЯ - ЗЛОЧИН !!!!

25.02.2013 00:37:18Іван Виговський178.11.60.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Мірошниченку: Ще одна адреса: Славне козацьке місто Гадяч на Полтавщині
(де Іван Виговський в 1659 році (отже через 4 роки після ганебного договору Хмеля з росіянами про спілку) підписав знаменитий Гадяцький Договір про відлучення України від Росії). Злодій Ульянов стоїть в парку, перед церквою. Ганьба владі Гадяча! Комуняку на гілляку! Геть злодія Ульянова із славного козацького міста!

25.02.2013 01:32:36Правда91.202.107.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

ГАНЬБА ЖИТЕЛЯМ ГАДЯЧА - ГЕТЬМАНСЬКОЇ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ! Памятник НЕЛЮДІ леніну (ІДЕОЛОГ і ЗАСНОВНИК ЧЕРВОНОГО ФАШИЗМУ, КАТ УКРАЇНИ!) не може СТОЯТИ НА КІСТКАХ КОЗАЦЬКИХ в ГЕТЬМАНСЬКІЙ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ - ЦЕ ГАНЬБА перед НАШИМИ КОЗАЦЬКИМИ ВОЛЕЛЮБНИМИ ПРЕДКАМИ і, НАСАМПЕРЕД, перед НАШИМ МАЙБУТНІМ УКРАЇНИ - ДІТЬМИ і ОНУКАМИ!
СЛАВІМО УКРАЇНУ!

24.02.2013 09:46:18омельку37.52.85.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Чи знаєте ви, як розширифровувася герб банди кому-їсти, Чортів знак, з Серпа і Молота ? ---Хочеш , жни, а хочеш, куй , всерівно получиш х..

24.02.2013 07:08:09Бандерівець37.52.85.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Новой Раде запретить деятельность на територии Украины компартии, росийской православной церкви и других росийско-фашистских организаций, ведущих подрывную работу по развалу украинской государственности ,а также прекратить выплачивать пенсии бывшим КГБ-бистам (КГБ-бисты бывшими не бывают) и другим бывшим военнослужащим ссср,откровенно проявлящих свою враждебность к государству Украина,а также лицам ,имеющим двойное гражданство и проживающих на територии Украины и привлекать их к ответственности,поскольку одним из поводов для вступления росийских окупационных войск в Южную Осетию в 2008 году -это "защита" граждан росии,которым москва повыдавала свои паспорта.Ни одна страна в мире не кормит своих явных и потенциальных врагов !

25.02.2013 08:57:03Алл193.110.188.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Всех кто относится к явным или потенциальным врагам не кормить, а также расстреливать на месте всех кто не кричит утром слава украине, у кого на одежде есть красный, белый, синий цвет - это пропаганда московии, все автомобили красного цвета сжечь, всех кто был гражданами СССР лишить всех льгот и выселить в Сибирь, детей чьи имена не соответствую требованием титульной нации переименовать в течении 24 часов или отправить на перевоспитание к фарионшам. Гауляйтер.

24.02.2013 04:13:59Омелян Косопызд82.143.224.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А что раскольник и бпндеровский прихвостень мог сказать другого? Мишка Денисенко себе хороших соратников понаходил. Толдько зря старается ряженный лизнуть - свободовцы или униаты или язычники. И этот самосвятский "священник" будет точно тк же висеть на суку, как и "жиды с москалями". Только вот москали и жиды ебти будут сволоту всякую, а припездыш этот висеть все равно будет.

23.02.2013 23:56:21УКРАЇНОЧКА62.122.66.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Добре хоч Мірошниченко приїхав ідола і ката завалив, бо в Охтирці нормальних людей, видно, немає. Одні комуняки і ідол жида леніна. Слава "Свободі"!

24.02.2013 04:10:44Омелян Косопызд82.143.224.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Йой, дивчынка, ты пересмоктала холодных пуцюрын? В тэбэ жар, крыхитко. Иды кращэ сраку потрэнуй - мусять туды одразу два прутни влазыты. Инакшэ бо до смэрти нэ впораешся из москалямы, яки прыйдуть тэбэ дрымбаты, псяча твоя курва мать.

23.02.2013 19:49:32Гєпа Бланк146.0.83.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Особливо сподобалось запитання "а чи вели Ви з комуністами діалог". Де редакція знаходить таких милих слабоумних журналістів?

Голосів: 11170
Голосування Чи потрібно відновлювати постачання води з Дніпра в окупований Крим?
  • Ні. Окупанти повинні самотужки забезпечувати окуповану територію
  • Так. Там також живуть люди
  • Потрібно воду продавати задорого