Ексклюзиви
Пʼятниця, 23 жовтня 2020 17:00

Застарілий житловий фонд Києва має бути модернізований - Кучеренко

Застарілий житловий фонд Києва має бути модернізований - Кучеренко
Олексій Кучеренко: "У Києві застарілий житловий фонд становить 8500 будинків". Фото: РБК-Україна

Олексій Кучеренко заявив, що зареєстрував постанову Верховної Ради про розробку урядом державної програми ремонту і модернізації застарілого житла у Києві.

"Я зареєстрував проект постанови Верховної Ради, в якій ми пропонуємо комплексно приступити до вирішення цієї проблеми. Ми вимагаємо від уряду розробки державної програми ремонту і модернізації застарілого житла. Інакше рано чи пізно мешканцям будинків скажуть, що у їхній тариф не буде закладено кошти на капітальний ремонт будинків", - заявив Кучеренко.

У Києві застарілий житловий фонд становить 8500 будинків. Мешканці таких будинків під час зустрічей із Кучеренком зверталися із проханням розпочати ремонт таких будинків.

"Одним із головних наших пріоритетів є міська програма капітального ремонту житла. На всіх зустрічах кияни піднімають проблему - це проживання в застарілому житловому фонді. Таких будинків є 8500, і в них живуть кияни", - повідомив Кучеренко.

Також уряд повинен вирішити складне питання власності на земельні ділянки, які знаходиться під будинками, що впливає на тарифи по оплаті за житло.

"Ми вимагаємо від уряду вирішення проблеми власності на земельні ділянки, які знаходяться під будинками і так звані прибудинкові території. Це допоможе чітко визначити, за що повинні платити мешканці будинків", - заявив Кучеренко.

Зараз ви читаєте новину «Застарілий житловий фонд Києва має бути модернізований - Кучеренко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6359
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути