Біля будівлі Головного управління Нацполіції Київської області на вулиці Володимирській 20 відкрили пам'ятник поліцейському.
Люди звернула увагу, що скульптура рисами обличчя схожа на голову ГУНП Київщини Андрія Нєбитова. Він цього ж дня відзначав день народження, повідомляє "Новинарня".
На виробництво пам'ятника пішло майже 180 кг бронзи, його висота складає майже 2 м.
Нєбитов назвав пам'ятник прообразом багатьох тисяч правоохоронців, які віддано несуть службу.
Колишній голова комісії з атестації поліцейських Роман Балан звернув увагу на схожість скульптури з Нєбитовим. Він написав, що поліцейські – учасники репетиції параду на Хрещатику 20 серпня вітали іменинника Нєбитова вигуками "Слава!"
"От цей дєятель відкрив собі пам'ятник. Дуже схожий, до речі. Ще його вчора вітала парадна "коробка" поліції на Майдані. Ще усі сторінки відділів поліції Київщини примусили репостити про цей пам'ятник начальнику, на який самі ж і скидувались. У мене "лічка" завалена від повідомлень знайомих копів, які самі прозріли з цього", – написав він.
На ніч статую закрили від перехожих наметом.
У центрі Києва з'явилася скульптура італійського архітектора Паоло Коія у формі ДНК. Посольство Італії презентувало скульптуру на Дні італійського дизайну 2021. Там були представлені провідні італійські дизайнери та архітектори, які ділилися своїм досвідом. Це подарунок столиці від посольства Італії, повідомила пресслужба Департаменту культури КМДА.




















Коментарі