Магазин "Всі. Свої" на Хрещатику, 27 відкрився сьогодні. На трьох поверхах представлена сотня українських виробників одягу, взуття, аксесуарів. Раніше тут розташовувався магазин "Гранд Галерея". Торік закрився. Перемовини з орендаторами тривали близько двох місяців. Над відкриттям магазину працювали трохи менше року. Через кілька місяців відкриють четвертий поверх. Там планують продавати дитячі товари та речі для дому.
"Знаю багато із цих брендів. Стежу за новинками в інтернеті, на Facebook. Знаю ціни. Купила шапку за 200 гривень. Виявилася якісною, але колір не підійшов. Вирішила більше через інтернет не брати речі", - говорить Аліна зі Львова. Стоїть у черзі на касі. Збирається придбати туфлі-"човники" за 1 600 грн.
За годину після відкриття магазину в черзі до каси - десяток покупців із джинсами, взуттям, рюкзаками. На чверті товару ще немає цінників. Вартість просять уточнювати у консультантів.
"Не всі дизайнери привезли товари вчасно. Частину цін ще не встигли завантажити в систему. Зробимо це завтра. Якщо людина хоче придбати таку річ, уточнюємо ціну та виписуємо накладну", - пояснює консультант 20-річна Марія. На чорній футболці на спині написано "Своя".
Найдешевша річ у магазині - шапка за 149 грн. Найдорожче продають рюкзак за 12 тис. грн. Дизайнерські годинники продають від 800 до 2,5 тис. грн.
"До магазину потрапили всі марки, з якими працювали на маркетах. Орієнтувалися на мас-маркет. Вивчали асортимент, відгуки відвідувачів. Мали відібрати для магазину тільки якісні товари. Потрібна велика розмірна сітка. Відбирали й за іншими факторами. Не могли ж поставити кілька стендів із довгими сукнями. Товар мав бути різноманітний", - каже засновниця магазину Ганна Луковкіна. У перший день відкриття сама працює на касі.
У "Всі. Свої" понад 60 брендів жіночого одягу, 40 марок взуття. Чоловічого - понад 10 брендів.
Кілька містких сумок приміряє біля дзеркала 19-річна студентка Ірина. Сумки зеленого, жовтого й коричневого кольорів бренду "Bagllet" коштують близько півтори тисячі гривень.
"Маю вже кілька сумок від українських дизайнерів. Купую шкіряні. "Клатч" закордонного виробництва коштуватиме щонайменше 1 500 гривень. Тут можна купити за 600-800 гривень. Раніше, аби потримати чи приміряти річ, їхала через весь Київ у шоу-рум чи якусь "точку". Тепер усі бренди зібрані в одному місці. Приємно, що купуєш якісну дизайнерську річ і підтримуєш економіку України", - говорить дівчина.
Найнижчі ціни на першому поверсі. На третьому - найдорожчі. Футболка коштує від 250 грн, сукня – від 600, пальто – від 2 тисяч. Найдорожче пальто коштує 8 тис. грн.
"Є декілька брендів дорогої лінійки. З першого дня продажу бачимо, що багато покупців беруть пальто, базовий одяг, спортивні костюми. Особливий попит на сумки та взуття. За взуттям вчора був цілий натовп", - говорить засновниця магазину.
33-річна Марія міряє червоний капелюх.
"Таких ніде не бачила. Схожий був у бабусі. З дитинства мріяла про такий. Поки що прийшла до магазину, як у виставкову залу. Ціни такі ж, як і в сусідній "Зарі" чи "Манго". За якісну річ - штани, блузку чи сукню треба віддати близько тисячі. Ціни на взуття нагадують "Інтертоп". Сподівалася, що хоч на 10-15% буде дешевше. Адже ці речі виробляють в Україні", - говорить жінка.
Зараз у крамниці представлені 100 брендів. Ще 50 доберуть за кілька місяців.
Коментарі