Ексклюзиви
Понеділок, 09 травня 2011 19:28

Швидка відмовилась відвезти до лікарні ветерана, якому стало зле на святкуванні Дня Перемоги

Швидка відмовилась відвезти до лікарні ветерана, якому стало зле на святкуванні Дня Перемоги

Сьогодні під час роздачі каші біля музею історії ВВВ люди чекали у довгих чергах, утворилась тиснява. За півгодини після початку стало зле 83-річному ветерану. Чоловік впав, його перенесли у затинок на газон та поклали на землю. Лікарі зі швидкої, яка чергувала у музеї історії, оглянули його, виміряли тиск - він був завищений. Госпіталізувати не стали, бо за півгодини тиск знизився.

"Якщо ми викличемо швидку, вона їхатиме півтори години, - сказав один з лікарів. - А ми звідси поїхати не зможемо - у нас такі інструкції. Якщо ми поїдемо, а тут комусь стане погано, то лікарів не буде".

Вони вмовили дружину ветерана не викликати швидку та дати чоловікові відлежатись під ялинкою. Він "відлежувався" майже три години спочатку під ялинкою, а потім у холі музею історії. Його не схотіли підвести до метро ані частина внутрішніх сил "Барс", яка саме організувала роздачу каші, ані організатори мітингу, які окремою машиною завозили до музею апаратуру.

"Він не хотів їхати, це я його вмовила прийти сюди, - розповідає дружина ветерана 84-річна Валентина Михайлівна. - Ми тут були позаминулого року. Все було непогано організовано, стояли столики під навісом і не було штовханини за кашею".

Зараз ви читаєте новину «Швидка відмовилась відвезти до лікарні ветерана, якому стало зле на святкуванні Дня Перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

102

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5677
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода