Понеділок, 14 лютого 2011 13:49

Столична влада готує "транспортну революцію"

Столична влада готує "транспортну революцію"

Столична влада планує провести транспортну реформу у столиці, розробивши нову систему руху та прибравши маршрутки з центру Києва.

Про це сказав начальник Головного управління транспорту та зв'язку Києва Євген Водовозов, який був ініціатором "транспортної революції" у Харкові.

"Так, плануємо у Києві подібну "революцію", у першу чергу, повноцінно розробимо транспортну схему. Це було зроблено й у Харкові. Якщо в одне місце йшли три однакових маршрути - їх об'єднали в один. Ціна від цього не змінилася. На цьому маршруті просто збільшилася кількість рухомого складу", - сказав чиновник.

Він додав, що вже цього року влада розробить транспортну схему.

"Схема транспортна в Києві зміниться однозначно. І ми постараємося максимально прибрати неймовірну кількість дрібних маршруток, особливо із центральної частини міста, для того, щоб там їздили більші автобуси. Я хочу, щоб маршруток у центрі столиці не було. Автобуси, на мою думку, найбільш практичні", - сказав Водовозов.

За словами чиновника, зовсім маршрутки не зникнуть.

"Потрібно розробити схему так, щоб на магістральних вулицях були більші автобуси, а маршрутки залишити як транспорт, що підвозить до метро з певного мікрорайону", - сказав начальник Головного управління транспорту.

Він додав, що перевізників, згідно з законом, визначатимуть на конкурсній основі, і якщо приватник запропонує умови краще, ніж наше комунальне підприємство, то працюватиме приватник.

Крім того, за словами Водовозова, місто поділять на частини, кожну з яких обслуговуватиме одне підприємство.

"Я поясню чому я прихильник "пакетних пропозицій". Не може одне комунальне підприємство "Київпастранс" нести всю вагу соціального навантаження, а приватний перевізник займатися винятково прибутковим бізнесом", - підсумував він.

Київ.Коментарі

Зараз ви читаєте новину «Столична влада готує "транспортну революцію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5815
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода