До святкування Різдва Христового та Нового року залишилися лічені дні і в Києві стартував сезон продажу новорічних ялинок.
На столичних ярмарках новорічне дерево можна придбати приблизно за 500-700 грн (залежно від розміру). Про це пише "Главком".
Дерево висотою в 2,5 метра коштуватиме близько 1 тис. грн. Маленькі ялинки, сформовані з гілочок, коштують 300 грн.
Де в Києві можна придбати ялинку
У столиці України проводиться 150 ярмарків із продажу натуральних хвойних дерев та новорічних прикрас, які функціонуватимуть до 31 грудня.
Офіційні точки продажу в різних районах Києва дозволяють придбати легально зрубані ялинки, вирощені лісничими господарствами на спеціальних плантаціях.
Ярмарки з Продажу Новорічни... by Юлія Соколова
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб жива ялинка довго залишалась свіжою - допоможе простий спосіб
У КМДА попередили, що не варто купувати новорічні дерева на стихійних ринках - там ялинки "реалізовуються без документів і можуть бути шкідливими". Відрізнити офіційний ярмарок від стихійного можна за такими ознаками:
• В офіційних точках продажу кожна ялинка чи сосна має ідентифікаційну бирку зі штрихкодом (цифровим номером). За ним покупець може перевірити легальність походження дерева.
• Точка продажу має розміщуватися за адресою з офіційного переліку сезонних ярмарків, який сформувала КМДА.
Як перевірити, що ялинку зрубали легально
На офіційно заготовлених деревах повинні бути бирки та штрих-коди, а у продавця - відповідні документи. Перевірити легальність можна з телефону через вебсайт Держагентства лісових ресурсів України - потрібно ввести номер з етикетки дерева.
Цього року Україна повністю перейшла на новий календар, відповідно з яким Різдво святкуватимуть 25 грудня, Маланки та Щедрий вечір - 31 грудня, а Водохреща - 6 січня.
Прикрашати ялинку гірляндою - це новорічна традиція, яка створює святковий настрій ще до самого свята.
Багатьом здається, що це доволі просте завдання, однак насправді існує "правильний" спосіб її виконання. Про це пише Mirror.
Зокрема, більшість з нас бере дріт і протягує його навколо ялинки, аби переконатися, що "вогники" рівномірно розподілені, однак цей спосіб намотування неправильний, сказала колишня професійна ялинкова декораторка Клен Хупер.
Коментарі