Четвер, 07 грудня 2017 12:05

Під Києвом побудують сміттєпереробний завод

Під Києвом побудують сміттєпереробний завод
Всі витрати з будівництва сміттєпереробного заводу візьме на себе американський інвестор. Фото: "vladtime.ru"

У Борисполі Київської області американський інвестор збирається побудувати сміттєпереробний завод.

Відповідний меморандум підписала міська влада, пише "Delo.ua".

"Важливою умовою було те, що завод не буде додатковим тягарем для міського бюджету - всі витрати з будівництва візьме на себе інвестор. Українській стороні потрібно буде лише зібрати сміття", - розповів заступник міського голови Микола Корнійчук.

Завод зможе приймати до 100 тис. т сміття на рік. Бориспіль надаватиме третину непотребу на переробку, а ще дві третини звозитимуть із сусідніх районів - Баришівського та Березанського, а також із Києва.

Енергія, яка вироблена від переробки сміття, буде перетворюватися на електроенергію. Також на ньому зможуть переробляти будівельне сміття. Будівництво заводу оцінюють у $20 млн, а запрацювати він зможе вже до 2020 року. Після його відкриття звалище під Борисполем закриють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміттєпереробному заводу бути: французька компанія визначила ділянку для будівництва

Німеччина виділяє Києву €180 тис. технічної допомоги на розробку техніко-економічного обґрунтування для рекультивації сміттєвого полігону у Підгірцях.

Зараз ви читаєте новину «Під Києвом побудують сміттєпереробний завод». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі