Середа, 02 липня 2008 07:08

Новий заступник Черновецького опікуватиметься заводами

У п"ятницю на засіданні колегії міськадміністрації мер Леонід Черновецький, 56 років, представив свого нового заступника Віктора Сівця, 37 років. Призначення має схвалити Кабінет Міністрів. Віктор Сівець прийшов на зміну соціалісту Сергієві Зіміну, якого міський голова звільнив у вересні 2007-го.

— Виктор Сивец будет курировать вопросы промышленности. Воспринимайте его на полном серьезе как заместителя, который собирается избавить нас от многих заводов в Киеве. Речь идет о выносе за пределы столицы нерентабельных вредных предприятий, — каже Черновецький.

Віктор Сівець народився 1970 року в столиці. Закінчив Київський інститут фізкультури та Московський інститут міжнародних відносин. У грудні 2005-го став заступником голови Держкомлісгоспу України. За рік очолив комітет. 2007 року начальники кількох обласних управлінь лісового господарства публічно звинуватили Сівця в корупції. 6 лютого 2008-го звільнений із посади голови Держкомлісгоспу. На виборах до Київради Віктор Сівець був сімнадцятим у списку Партії регіонів. Має звання "Заслуженого будівельника України".

Зараз ви читаєте новину «Новий заступник Черновецького опікуватиметься заводами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3489
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода