Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк повідомив про ситуацію на Київщині станом на ранок 18 березня.
Відповідну інформацію поширив в Тelegram.
Білоцерківський район
Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно та без обстрілів, проте були сигнали "ракетної небезпеки". Сили оборони у підвищеній боєготовності.
Бориспільський район
Ситуація аналогічна. Сигналу "ракетної тривоги" не було.
Обухівський район
Ситуація стабільна та контрольована. Васильківська громада - постійні загрози ракетного удару. Вночі було чутно вибухи.
Фастівський район
Ситуація стабільна та контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Фастівська громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині збили ворожий СУ-34
Бучанський район
- Макарівська громада: немає води, газу, електрики та зв'язку. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом ворога.
- Бучанська та Немішаєвсська громади: окопався ворог.
- Бородянська, Гостомельська та Дмитрівська громади: пересування ворога.
- Ірпінь та Гостомельська громада: вночі були бої.
Броварський район
Ситуація напружена, проте контрольована. У Баришівській, Калитянській, Великодимерській та Калинівській громадах - ворожа техніка.
Вишгородський район
В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської територіальних громадах гуманітарна катастрофа, відсутній зв'язок, електропостачання, харчі та ліки. Продовжується евакуація людей з окупованих Димерської громади.
Славутич повністю ізольований. Є потреба в харчах та медикаментах.
24 лютого о 4:00 ранку Росія напала на Україну. Російські війська атакували державний кордон України з півночі, зі сходу та Криму. Бої та атаки тривають майже на всьому периметрі державного кордону та в багатьох містах.
Верховна Рада запровадила на території України воєнний стан. Президент Володимир Зеленський віддав наказ ЗСУ завдавати максимальних втрат російським загарбникам.
1 березня Білорусь вступила у війну проти України. Її техніка незаконно перетнула український державний кордон.
Коментарі