На території Інституту сорбції Академії наук, що на масиві Новобіличі, дві різні структури ведуть жорстоку боротьбу за приміщення.
Директор інституту Володимир Стрелко, 68 років, твердить, що у ніч з середи на четвер до ста чоловік у масках і зі зброєю увірвалися всередину та побили 20 службовців приватної фірми "Альфа-спорт", які охороняють інститут. Директор каже, що нападники виламували грати на вікнах, били шибки, кидали всередину димові шашки. Стрелко заявляє, що вони викрали в інституті "важливі наукові дослідження", які ця установа напрацьовувала десятиліттями. Найбільше потерпів заступник директора інституту Валентин Ткаченко, 55 років. Колеги стверджують, що спершу його побили битами, а потім зв"язали. Вчора Ткаченко був у лікарні — знімав побої, сказав Стрелко "ГПУ".
Директор інституту у всьому звинувачує Сергія Чернова, директора холдингу, який розташований в одному з інститутом приміщенні. Чернов нібито постійно погрожував розправою директору інституту, навіть домовився з міліцією, аби вона приїхала після виклику на місце події з великим запізненням, каже Стрелко.
У холдингу все говорять навпаки. Директор ТОВ "Еколан" Сергій Мізецький, 30 років, стверджує, що вночі 20 працівників міліції, журналісти, 10 охоронців та 8 працівників "Еколану" намагалися пройти на власну територію через інститут. Але охоронці застосували проти них зброю, збили їх із ніг водним напором із гідрантів, каже Мізецький.




















Коментарі