Вівторок, 19 лютого 2008 07:14

На зборах "Київміськбуду" про продаж не говорили

Міська влада не хоче надавати ширших повноважень колегії, керівному органу "Київміськбуду". Через це підприємство розвивається неефективно.

Про це в п"ятницю на зібранні акціонерів повідомив президент холдингової компанії "Київміськбуду" Петро Шиляк, 58 років.

Очікувалося, що мова на зібранні також ітиме про продаж холдингу приватному капіталу. Але в компанії переконують: такого питання не обговорювали.

— Про продаж компанії ми не знаємо, та нам ніхто й казати про це не буде, — запевняє "ГПУ" прес-секретарка "Київміськбуду" Зоя Загородня. — Уже рік нас шантажують розмовами про можливий продаж. Люди працюють і не знають, кому саме належить компанія. Зараз майбутнє підприємства залежить від Черновецького, усе — в руках одного клану.

Акціонерів холдингу стурбувала інформація про те, що 28 грудня 2007-го міськрада не погодилася з рішенням прокурора столиці Євгена Блажівського. Той заборонив продавати компанію приватному капіталу.

Кажуть, що міська влада, має намір продати 80% акцій "Київміськбуду", які належать громаді столиці. Нині до холдингу входять 98 компаній: шість дочірніх, 35 відкритих, чотири товариств із обмеженою відповідальністю. Ще 53 підприємства є асоційованими членами компанії. Холдингу належить близько 30% акцій, решта перебуває в руках менеджерів компаній.

Зараз ви читаєте новину «На зборах "Київміськбуду" про продаж не говорили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5834
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода