Середа, 22 лютого 2017 15:36

Лівий берег з правим з'єднає двосистемний трамвай

Київ планує до кінця травня отримати техніко-економічне обґрунтування проекту Tram-Train.

Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

"Цей проект дозволить з'єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви та адміністративно-ділове ядро міста, що призведе до істотного скорочення часу транспортних поїздок. За розрахунками на транспортній моделі, попит на Tram-Train становить близько 240 тис. пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії становитиме 37,2 кілометра, з яких 14,7 кілометра – інфраструктура швидкісного трамваю. Решта – інфраструктура залізниці", - говорить Сагайдак.

Лінія Tram-Train міститиме два маршрути: "Милославська" – "Північна", та "Дарниця" – "Кільцева дорога". Обидва – через Дарницький залізничний міст.

Заходи з реалізації системи Tram-Train передбачають будівництво примикання, що поєднає троєщинську лінію швидкісного трамваю з залізницею в районі станції "Троєщина-2", будівництво примикання, що поєднає борщагівську лінію швидкісного трамваю з залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу, будівництво розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, що рухаються з Троєщини та на Троєщину, оминати станцію Дарниця, та будівництво пересадкової платформи "Либідська".

Tram-Train є особливою рейковою системою, з підвищеними експлуатаційними характеристиками, завдяки можливості одночасної експлуатації на трамвайній та залізничній інфраструктурі. Коридор "Троещина – Караваєви Дачі" визначено як перспективний для розвитку систем масових пасажирських перевезень, за рекомендаціями консалтингової компанії ITP, в рамках спільного проекту КМДА та Світового Банку з розробки Інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури Києва та його приміської зони.

 
Зараз ви читаєте новину «Лівий берег з правим з'єднає двосистемний трамвай». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6738
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути