Київські 11-класники відсвяткували останній дзвоник. 200 хлопців і дівчат зі стрічками "Випускник - 2012" вийшли на прогулянку по Хрещатику.
Випускники обступили вуличного музику. Той грає їм вальс. Школярі кидають музиці 10 гривень та танцюють вальс. Подивитися на них сходяться перехожі та відвідувачі "Макдональдсу".
Троє дівчат заскакують у фонтан на Майдані Незалежності.
"Вєрка, лізь сюда. Тут води по коліна", - кричить світловолоса з двома великими бантами до подруги.
"Ні, я не полізу. Тільки від цистіту вилікувалась. Мені в холодну воду не можна", - відповідає їй однокласниця і миє у фонтані липкі від морозива руки.
"Ти бачила, які я бомбезні туфлі купила, - блондинка скидає бежеві босоніжки на 12-сантиметрових підборах. Лишає їх біля фонтану, стає у воду і верещить. - Блін, вона така холодна, що аж зуби зводить. Дівчата, фоткайте мене, поки не посиніла".
Троє хлопців біля автомобіля з патрульними розкривають пляшку з шампанським. П'ють з горла. У руках тримають ще чотири пляшки вина.
"Дівчата, п'єм за вас, красуні", - кричать до однокласниць.
Починається злива. Коли блискає і гримить, випускники вискакують з фонтанів. Ховаються під входом до консерваторії. Дехто спускається у торговий центр "Глобус". Там частуються у "Макдональдсі".
Сьогодні останні дзвоники для випускників продзвеніли у всіх школах України.
























Коментарі
82